Склад методичних об’єднань:

A.        вчителів гуманітарних дисциплін:

1.         Прищепа Лариса Григорівна, вчитель української мови та літератури;

2.         Зайцева Катерина Василівна, вчитель української мови та літератури;

3.         Селезньова Юлія Валеріївна, вчитель світової літератури;

4.         Завертана Олена Миколаївна, вчитель історії та правознавства;

5.         Бондар Олександр Аркадійович, учитель музики, художньої культури;

6.         Карпова Любов Іванівна, вчитель української мови та літератури;

7.         Горбунова Людмила Сергіївна, вчитель історії та правознавства;

B.        природничих дисциплін:

1.         Русавська Олександра Миколаївна, вчитель інформатики;

2.         Бєлая Катерина Володимирівна, вчитель математики;

3.         Бутко Світлана Володимирівна, вчитель хімії, Вчитель-методист, Відмінник освіти України.

4.         Володіна Юлія Миколаївна, вчитель біології;

5.         Хилько Світлана Олександрівна, вчитель фізики;

6.         Коротєєва Юлія Леонідівна, вчитель географії;

7.         Петровицький Сергій Михайлович, учитель інформатики;

8.        Стацюк Юлія Олександрівна, вчитель математики;

9.         Гаркуша Юлія Сергіївна, вчитель математики;

10.       Бородавко Ігор Всеволодович, вчитель інформатики;

C.   вчителів іноземних мов:

1.         Фрунзе Алла Володимирівна, вчитель німецької мови;

2.         Хадика Аліса Олександрівна, вчитель англійської та німецької мов;

3.         Данько Катерина Анатоліївна, вчитель англійської мови;

4.         Голубкова Анна Едуардівна, вчитель англійської мови;

5.         Демчук Леся Євгенівна, вчитель англійської мови;

6.         Макаренко Сергій Володимирович, вчитель англійської мови;

7.         Панцхава Наталія Вікторівна, вчитель німецької мови;

8.        Терещенко Наталія Анатоліївна, вчитель німецької мови;

9.        Пискун Юлія Валеріївна, вчитель англійської мови;

10.      Осадченко Тетяна Адольфівна, вчитель англійської мови;

11.      Сердюк Ольга Миколаївна, вчитель німецької мови;

12.      Григор'єва Ірина Вікторівна, вчитель німецької мови;

13.      Бурлак Любов Миколаївна, вчитель англійської мови;

14.      Малазонія Марина Алімовна, вчитель німецької мови;

15.      Малай Наталія Іванівна, вчитель німецької мови;

16.      Шолудько Лілія Василівна, вчитель англійської мови;

D.        вчителів початкових класів:

1.         Гончарова Ірина Вікторівна, вчитель початкових класів;

2.         Хмельницька Ірина Ігорівна, вчитель початкових класів;

3.         Казимирів Ірина Володимирівна, вчитель початкових класів;

4.         Макушенко Вікторія Миколаївна, вчитель початкових класів;

5.         Семеніст Олена Іванівна, вчитель початкових класів;

6.         Романенко Галина Миколаївна, вчитель початкових класів, Відмінник народної освіти України;

7.         Нагорна Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів, Відмінник освіти України;

8.         Іванова Наталія Володимирівна, вчитель початкових класів;

9.         Ткаченко Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів;

10.      Якимюк Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів;

11.      Омелянчук Ірина Іванівна, вчитель початкових класів;

12.      Радоха Анна Миколаївна, вчитель початкових класів;

13.      Чулак Людмила Іванівна, вчитель початкових класів;

13.      Мельник Людмила Іванівна, вихователь групи продовженого дня,  Відмінник освіти України;

14.      Лунгу Анастасія Василівна, вихователь групи продовженого дня; 

E.        фізичного виховання і гуртків:

1.        Загладько Тамара Анатоліївна, вчитель фізичної культури;

2.        Пекарик Микола Володимирович, учитель фізичної культури;

3.        Шпонарський Михайло В'ячеславович, учитель фізичної культури;

4.        Вагін Юрій Олександрович, учитель фізичної культури;

5.        Адаменко Ігор Миколайович, учитель Захисту Вітчизни;

6.        Шиманський Андрей Олегович, керівник факультативу Київський вальс;

7.        Руденко Любов Юріївна, вчитель технологій;

8.       Беліловська Валентина Валеріївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва;

9.       Бондаренко А.Л., керівник танцювального гуртка; 

10.     Бурлака Артур Васильович, керівник гуртка бадмінтон;