Результати І шкільного етапу олімпіад:

- з хімії:

 

              І місце: Кішко І.П. (8 клас), Пристюк Н.В. (8 клас).

             ІІ місце: Згурська О.І. (8 клас), Цуканова К.С. (9 клас). 

- з математики:

              ІІ місце: Пристюк Н.В. (8 клас), Романенко Т. О. (11 клас), Кривенко Є.С. (11 клас);

             ІІІ місце: Щуров А.П. (6 клас), Яровецька М.І. (6 клас), Згурська О.І. (8 клас), Болотенюк Д.С. (9 клас), Громов М. К. (11 клас), Коломоєць О. (11 клас).

- з фізики: 

              І місце: Нечмоня Д.А. (7 клас), Пристюк Н.В. (8 клас), Болотенюк Д.С. (9 клас), Євтушенко Є.І. (10 клас), Крижанівська М.С. (11 клас);

              ІІ місце: Чербар М.І. (7 клас),Згурська О.І. (8 клас), Корх М.О. (9 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас), Ткаченко М.Л. (11 клас);

             ІІІ місце: Благополучний Д.Р. (7 клас), Мікуш П.П. (8 клас), Цуканова К.С. (9 клас), Мамалат Д.С. (10 клас), Васильєва В.Є. (11 клас). 

- з образотворчого мистецтва:

              І місце: Чербар М.І. (7 клас), Магаляс А.О. (8 клас);

             ІІ місце: Грецька М.С. (7 клас);

             ІІІ місце: Грецька І.С. (7 клас).

- з німецької мови: 

                  І місце: Згурська О.І. (8 клас), Болотенюк Д.С. (9 клас), Васильченко П.Г. (9 клас), Євтушенко Є.І. (10 клас), Познахаренко П.І. (10 клас), Ігнатенко М.В. (11 клас);

             ІІ місце: Магаляс А.О. (8 клас), Германов М.Д. (8 клас), Науменко К.О. (8 клас), Вітковський Д.О. (8 клас), Мікуш П.П. (8 клас), Маркушина Н.Ю. (9 клас), Мамалат Д.С. (10 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас), Лисяний Г.М. (10 клас).

- з інформатики:

             І місце: Запорожець Д.О. (9 клас), Журавльов В.С. (10 клас), Ковтуненко І.А. (11 клас);

             ІІ місце: Суліз Г.В. (9 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас), Громов М.К. (11 клас);

             ІІІ місце: Вахненко Д.О. (9 клас), Костяєв Н.В. (10 клас), Охота О.В. (11 клас).

- з історії:

             І місце: Литвин Н.М. (7 клас), Грецька М.С. (7 клас), Грецька І.С. (7 клас), Демидов К.І. (8 клас), Цуканов К.С. (9 клас);

             ІІ місце: Ревічева А.В. (7 клас), Морозова А.В. (7 клас), Нечмоня Д.А. (7 клас), Кішко І.П. (8 клас), Остратюк Н.А. (8 клас), Корх М.О. (9 клас), Майданнікова О.К. (9 клас), Мамалат Д.С. (10 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас), Ромасенко Т.О. (11 клас), Ткаченко М.Л. (11 клас), Кривенко Є.С. (11 клас).

- з англійської мови:

              І місце: Маменко А.О. (8 клас), Вітковський Д.О. (8 клас), Болотенюк Д.С. (9 клас), Мамалат Д.С. (10 клас), Євтушенко Є.І. (10 клас), Ромасенко Т.О. (11 клас);

             ІІ місце: Германов М.Д. (8 клас), Петрунюк В.О. (8 клас), Магаляс А.О. (8 клас), Ткаченко О.В. (9 клас), Шепеленко О.В. (9 клас), Познахаренко П.І. (10 клас), Кривенко Є.С. (11 клас), Ткаченко М.Л. (11 клас);

             ІІІ місце: Згурська О.І. (8 клас), Бакланова О.Г. (8 клас), Демідова К.І. (8 клас), Маркушина Н.Ю. (9 клас), Корх М.О. (9 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас).

- з української мови:

                І місце: Чербар М.І. (7 клас), Магаляс А.О. (8 клас), Остратюк А.А. (8 клас), Згурська О.І. (8 клас), Болотенюк Д.С. (9 клас), Цуканова К.С. (9 клас), Мамалат Д.С. (10 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас), Ромасенко Т.О. (11 клас);

             ІІ місце: Ревічева А.В. (7 клас), Шин О.П. (8 клас).

 - з світової літератури: 

              І місце: Маменко А.О. (8 клас), Магаляс А.О. (8 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас), Мамалат Д.С. (10 клас);

             ІІ місце: Ревічева А.В. (7 клас), Чербар М.І.(7 клас), Дерманська В. (8 клас), Кішко І. П. (8 клас), Болотенюк Д.С. (9 клас), Маркушина Н.Ю. (9 клас), Наливайко Т. (9 клас), Євтушенко Є.І. (10 клас), Яковенко Л. (10 клас), Кривенко Є.С. (11 клас), Фернандес Е. (11 клас);

             ІІІ місце: Нечмоня Д.А. (7 клас), Федорчук М. (8 клас), Шепеленко О. (9 клас), Запорожець Д.О. (9 клас), Журавльов В.С. (10 клас), Фармагей Д. (10 клас), Куклюк К. (11 клас), Ромасенко Т.О. (11 клас), Шевчук М. (11 клас).

з географії: 

              І місце: Пристюк Н.В. (8 клас), Болотенюк Д.С. (9 клас), Криворучко З.Ю. (10 клас);

             ІІ місце: Кішко І. П. (8 клас),  Наливайко Т. (9 клас), Мамалат Д.С. (10 клас);

             ІІІ місце: Нечваль О.(9 клас),Євтушенко Є.І. (10 клас).

з біології: 

              І місце: Маменко А. (8 клас), Корн М. (9 клас), Євтушенко Л. (10 клас), Коломієць О.(11 клас);

             ІІ місце: Германов М. (8 клас),  Маркушина Н. (9 клас), Фармагей Д. (10 клас), Крижанівська М.(11 клас);

             ІІІ місце: Магаляс А.(8 клас), Болотенюк Д.(9 клас), Наливайко Т.(9 клас), Яковенко Л. (10 клас), Громов М.(11 клас).