№ п/п

Прізвище, імя, по батькові учня

Клас

Місце

Секція

Назва роботи

Науковий керівник

1

Красна Анна Анатоліївна

10

ІІ

Загальна біологія та біологія людини

Запалення АКНЕ і косметологічна промисловість.

Володіна Ю.М.,

учитель СШ №47

2

Лебега Ірина Олександрівна

9

ІІ

Загальна біологія та біологія людини

Електронні цигарки – користь чи шкода?

Володіна Ю.М.,

учитель СШ №47

3

Грецька Ірина Сергіївна

10

ІІІ

Англійська мова

Історія формування англійської мови та етимологія.

Данько К.А., учитель СШ №47

4

Ревічева Ангеліна Вадимівна

10

ІІІ

Англійська мова

Англійська і ненормативна лексика та її використання у повсякденному житті.

Данько К.А., учитель СШ №47

Підсумки участі учнів СШ №47

у районних конкурсах та олімпіадах з предметів 

2017-2018 н.р.

№ п/п

ПІ учня

Предмет

Місце

Учитель, який підготував

1.

Князевич Катерина

Конкурс Шевченко

2

Охматенко В.В.

2.

Бухтіяров Володимир

Конкурс Шевченко

3

Охматенко В.В.

3.

Полгородник Аліна

Конкурс Шевченко

3

Карпова Л.І.

4.

Терещенко Любов

Конкурс Шевченко

1

Карпова Л.І.

5.

Познахоренко Андрій

Конкурс Шевченко

3

Карпова Л.І.

6.

Онищук Олена

Конкурс Шевченко

2

Зайцева К.В.

4.

Андес Ельвіра

Конкурс Яцика

3

Прищепа Л.Г.

5.

Джеджула Марія

Конкурс Яцика

3

Казимирів І.В.

6.

Князевич Катерина

Конкурс Яцика

3

Охматенко В.В.

7.

Бухтіяров Володимир

Конкурс Яцика

3

Охматенко В.В.

8.

Шлінчак Софія

Конкурс Яцика

3

Прищепа Л.Г.

9.

Сіра Марія

Конкурс Яцика

3

Охматенко В.В.

10.

Полгороднік Аліна

Конкурс Яцика

3

Карпова Л.І.

11.

Манелюк Олександра

Німецька мова

1

Терещенко Н.А.

12.

Терещенко Любов

Німецька мова

1

Терещенко Н.А.

13.

Познахоренко Андрій

Німецька мова

1

Малай Н.І.

14.

Диченко Тарас

Німецька мова

2

Терещенко Н.А.

15.

Лебега Ірина

Німецька мова

3

Григорєва І.В.

16.

Третьякова Тетяна

Українська мова

2

Прищепа Л.Г.

17.

Ібрагімова Аміна

Українська мова

2

Зайцева К.В.

18.

Болотенюк Тетяна

Українська мова

3

Прищепа Л.Г.

19.

Букшань Марія

Українська мова

2

Прищепа Л.Г.

20.

Андес Ельвіра

Географія

2

Коротєєва Ю.Л.

21.

Федорчук Михайло

Географія

3

Коротєєва Ю.Л.

22.

Букшань Марія

Біологія

3

Володіна Ю.М.

23.

Дубова Марія

Комп'ютерна графіка

3

Бородавко І.В.

Підсумки участі учнів в районних олімпіадах 

з предметів у 2016-2017 н.р. 

ПІ учня

Предмет

Місце

Учитель, який підготував

1.

Ревічева Ангеліна

Біологія

3

Володіна Ю.М.

2.

Букшань Марія

Біологія

3

Володіна Ю.М.

3.

Андес Ельвіра

Біологія

3

Володіна Ю.М.

4.

Крачкова Тетяна

Біологія

3

Володіна Ю.М.

5.

Диба Олена

Англійська мова

3

Данько К.А.

6.

Онищук Олена

Англійська мова

3

Демчук Л.Є.

7.

Антонов Данило

Англійська мова

1

Хадика А.О.

8.

Ревічева Ангеліна

Англійська мова

2

Данько К.А.

9.

Лактіонов Денис

Англійська мова

3

Данько К.А.

10.

Маменко Артур

Англійська мова

2

Голубкова Г.Е.

11.

Корх Марія

Англійська мова

3

Данько К.А.

12.

Болотенюк Діана

Англійська мова

3

Данько К.А.

13.

Лукяненко Анастасія

Історія

3

Кулєшов І.А.

14.

Чербар Маргарита

Образотворче мистецтво

1

Беліловська В.В.

15.

Терещенко Любов

Українська мова

2

Карпова Л.І.

16.

Дерманська Владислава

Українська мова

3

Прищепа Л.Г.

17.

Крачкова Тетяна

Правознавство

3

Горбунова Л.С.

18.

Федорчук Михайло

Правознавство

3

Горбунова Л.С.

19.

Магаляс Аліна

Правознавство

3

Горбунова Л.С.

20.

Демідова Карина

Правознавство

3

Горбунова Л.С.

21.

Морозова Анастасія

Правознавство

3

Горбунова Л.С.

22.

Ревічева Ангеліна

Правознавство

3

Горбунова Л.С.

23.

Ревічева Ангеліна

Історія

3

Горбунова Л.С.

24.

Терещенко Любов

Хімія

3

Мельник Н.В.

25.

Максимович Єлизавета

Хімія

3

Мельник Н.В.

26.

Познахоренко Андрій

Хімія

3

Мельник Н.В.

 Конкурс Яцика

Нощенко Аріна, 

Макаренко Вікторія, 

Сіра Марія, 

Мамалат Дар'я,

Болотенюк Тетяна, 

Бухтіярова Марія, 

Третьякова Тетяна, 

Букшань Марія, 

МагалясАліна, 

Петруньок Валерія, 

Болотенюк Діана, 

Князевич Катерина, 

БухтіяровВолодимир.

Конкурс Шевченко: 

Мамалат 3, 5кл., Зайцева,        Корх 2, 11 кл., Прищепа.

РЕЗУЛЬТАТИ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ 2014 - 2015 н.р.

з української мови та літератури: 

             

Код ЗНЗ Клас Прізвище, ім'я Твір Мова Література Бал Місце
57 47 8  Шин Олександра  8  13,5  3,75  25,25  
58 47 8  Згурська Олена  13,5 5,25  24,75  
67 47 9  Болотенюк Діана 13  10,5  30,5 3
58 47 9  Цуканова Катерина 9 14  5 28  
26 47 10  Криворучко Злата  7 17 16,5 40,5 3
41 47 10  Мамалат Дарія 7 13 15,5 35,5  
10 47 11  Ігнатенко Михайло 7 16 10,5 33,5  

з образотворчого мистецтва: 

              

Ауд Клас Код Прізвище, ім'я ЗНЗ Натюрморт Творча Бал Місце
205 7 2 Чербар Маргарита 47 5,2 18,4 37,4 1
205 7 3 Грецька Марина 47 5,2 15 27,1 3
205 7 1 Грецька Ірина 47 5,2 14,8 27 3

 

 

Результати І шкільного етапу олімпіад:

- з хімії:

Детальніше...

 

                  ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ І (ШКІЛЬНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД  З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2014-2015 навчальному році

Детальніше...

Графік проведення ІІ (районного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 н.р.

Детальніше...

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ І (ШКІЛЬНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2013-2014 навчальному році.

Детальніше...