РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ ТА СЕКЦІЙ НА І СЕМЕСТР 2013 – 2014 н.р.

назва гуртка

керівник

розклад занять

група,

ауд.

1

Російська мова

Мельник Л.І.

Вівторок 13.25 – 14.10 Четвер 13.25 – 14.10

216 каб.

2

Російська мова

Ткаченко Т.М.

Понеділок 13.25 – 14.10 Четвер 13.25 – 14.10

215 каб.

3

Російська мова

Якимюк Т.А.

Вівторок 13.25 – 14.10 Четвер 13.25 – 14.10

214 каб.

4

Російська мова

Хмельницька І.І.

 

Вівторок 13.25 – 14.10 П’ятниця 13.25 –14.10

223 каб.

5

Російська мова

Казимирів І.В.

Вівторок 13.25 – 14.10 Середа 13.25 – 14.10

221 каб.

6

Російська мова

Макушенко В.М.

Вівторок 13.25 – 14.10 Четвер 13.25 – 14.10

222 каб.

4

Російська мова

Семеніст О.І.

Понеділок 13.25 – 14.10

Середа 13.25 – 14.10

220 каб.

5

Російська мова

Романенко Г.М.

Вівторок 13.25 – 14.10 Четвер 13.25 – 14.10

222-а каб.

6

Російська мова

Довгуля Ю.В.

Понеділок 14.20 – 15.05

15.15 – 16.00

Середа 14.20 – 15.05

15.15 – 16.00

Четвер 14.20 – 15.05

15.15 – 16.00

 

1 група (6-Б) 419 каб.

 

2 група (6-А) 419 каб.

 

3 група (7-А) 309 каб.

 

7

Російська мова

Глушенок Л.Д.

Понеділок 13.25 – 14.10

15.15 – 16.00

Вівторок 13.25 – 14.10

15.15 – 16.00

Середа 13.25 – 14.10

15.15 – 16.00

Четвер 15.15 – 16.00

16.10 – 16.55

П’ятниця 13.25 – 14.10

15.15 – 16.00

1 група (5-А) каб.

 

2 група (5-Б) каб.

 

3 група (8-А) каб.

 

4 група (9-А) каб.

 

5 група (7-Б) каб.

9

Зірниця

Адаменко І.М.

Вівторок 15.30 – 16.15

16.25 – 17.10

Середа 15.30 – 16.15

16.25 – 17.10

Пятниця15.30 – 16.15

16.25 – 17.10

Субота 13.00 – 13.45

13.55 – 14.40

14.50 – 14.50

1 група 101 каб.

 

2 група 101 каб.

 

3 група 101 каб.

 

1 група 101 каб.

2 група 101 каб.

3 група 101 каб.

10

«Зроби Сам»

Зінченко С.В.

Понеділок 12.30 – 13.15

13.20 – 14.05

14.10 – 14.55

15.00 – 15.45

15.50 – 16.35

16.40 – 17.25

Середа 12.30 – 13.15

13.20 – 14.05

14.10 – 14.55

15.00 – 15.45

15.50 – 16.35

16.40 – 17.25

Пятниця 12.30 – 13.15

13.20 – 14.05

14.10 – 14.55

15.00 – 15.45

15.50 – 16.35

16.40 – 17.25

1 гр. 412 каб

 

2 гр.

 

3 гр.

 

1 гр.

 

2 гр.

 

3 гр.

 

1 гр.

 

2 гр.

 

3 гр.

 

11

Секція футболу

Шпонарський М.В.

Понеділок 17.00 – 17.45

18.00 – 18.45

Середа 17.00 – 17.45

18.00 – 18.45

Пятниця17.00 – 17.45

18.00 – 18.45

Спортивна зала

 

12

Технічний дизайн

Петровицький С.М.

Вівторок 14.20 – 15.05

15.15 – 16.00

Четвер 15.15 – 16.00

Пятниця15.15 – 16.00

 

312 каб.

13

WEB-дизайн

Петровицький С.М.

Понеділок 15.15 – 16.00

312 каб.

 

 14

Театр сучасної пісні та співу «Фентезі»

Смірнов Я.Л.

Вівторок 14.20 – 15.05

15.15 – 16.00

 

Актова зала

 15

Сучасного танцю

Бондаренко А.Л.

Понеділок 17.00 – 17.45

Середа 17.00 – 17.45

Танцювальна зала

 16

«Шкільний вокальний ансамбль»

Андрієвська А.Л.