Існує багато методик щодо вивчення іноземних мов, і яку б з них ви не обрали, головне використовувати кожну можливість для вивчення та практики мови, а також чітко розуміти, для чого вам потрібне знання мови.

Декілька корисних порад, які допоможуть вам у вивченні іноземної мови.

  • Читайте невеликі тексти іноземною. Виписуйте нові слова та фрази. Поставте декілька запитань до прочитаного тексту та постарайтесь дати на них відповіді.
  • Досягнути бажаного результату у вивченні мови можна тоді, коли ви щодня приділятимете їй мінімум одну годину. Щоденне наполегливе та кропітке вивчення іноземної мови не змусить вас довго чекати позитивних результатів. Кожного дня проговорюйте слова на вивчену тему, поповнюйте словниковий запас. Таким чином ви розвиватимете свою пам'ять та закріпите пройдений матеріал, після чого з легкістю зможете приступити до вивчення нового.
  • Слухайте аудіо без тексту щонайменше 2-3 рази перш ніж взяти в руки текст та словник, щоб ознайомитись з невідомими словами. Це допоможе вам поповнювати ваш словниковий запас.
  • Вчіть по 7-10 слів на день - саме таку кількість слів легко запам'ятати. Найлегше запам'ятати слова, якщо пов'язати їх однією темою чи створити з ними якусь історію. Вдома розклейте наклейки зі словами та періодично міняйте їх місцями, щоб ви не перестали звертати на них увагу.
  • Дивіться фільми іноземною мовою. Спочатку дивіться фільми, які ви вже бачили раніше в перекладі, вам буде легше зрозуміти сюжет. Потім дивіться нові для вас фільми з субтитрами. Це допоможе запам'ятати нові слова та фрази. Також переглядайте телевізійні програми та навчальні відеоматеріали.
  • Пишіть якомога більше листів, вітальних листівок, електронних повідомлень та творів на повсякденні теми. Радимо почати спілкуватись на форумах.
  • Використовуйте кожну можливість для того, щоб практикувати мову, спілкуйтесь іноземною мовою з друзями та близькими, пишіть листи, спілкуйтеся з носіями мови, слухайте та дивіться  передачі на іноземній мові.

І головне, будьте сміливими у спілкуванні іноземною мовою, не бійтесь робити помилки у написанні або вимові  слів чи фраз - це і є навчання. Зробіть перший крок та відкрийте для себе більше можливостей. Бажаємо успіхів!!!