«Любов – то джерело усякого життя»

Григорій Сковорода

0437Нещодавно у школі зібралось вельми шановане товариство:

• Сагач Галина Михайлівна – доктор педагогічних наук, доктор теології, професор-академік, проректор Всеукраїнського народного університету імені Григорія Сковороди, науковий керівник школи №47
  • Ларіонов Павло Мусійович – заслужений журналіст України, член Національної Спілки журналістів
  • Ларіонова Лариса Дмитрівна – журналіст
  • Андрієвський Леонід Іванович – народний художник України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, директор київського видавництва «Криниця»
  • Андрієвська Анжеліка Леонідівна – керівник вокального гуртка, викладач вокалу, директор Сковородинівської світлиці
  • Андрієвська Ілона Леонідівна – мисткиня
  • Войцехівський Борис Михайлович – культуролог
  • Нетецька Світлана Миколаївна – директор школи
  • Педколектив школи та діти – учасники екотеатру "Діти-квіти"

Всіх їх зібрала любов до творчості і діяльності Григорія Сковороди, до великого ювілею якого готується зараз весь світ.
Зібрались вони не лише тому, що в нашій школі відкрито першу в Києві Сковородинівську світлицю, а і тому, що на шляху творчих педагогічних пошуків зустрілись два полум’яних серця, які вболівають за долю освіти в Україні, за майбутнє покоління: Сагач Галина Михайлівна та Нетецька Світлана Миколаївна.0438

У педагогічному колективі розпочато велику дослідницьку роботу по втіленню просвітницьких ідей Г. Сковороди в сучасний процес виховання і навчання учнів, особливо початкової школи, які в театральній майстерні екотеатр «Діти-квіти» самі створили виставу «Мій Сковорода» і подарували її учасникам конференції, присвяченій Г.Сковороді, що проходила в привітній Сковородинівській світлиці.
Світлиця стала не лише місцем спілкування відомих діячів науки, культури, мистецтва, а і щоденної роботи з учнями. З дітьми натхненно працює, втілюючи цікаві проекти в проведення майстер-класів, співачка, заслужена артистка України Анжеліка Андрієвська, надихаючи шукати і розкривати таланти.