Вас вітає спеціалізована школа №47 ім. А. С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов!

Наша школа, як великий корабель, що пливе по морю  знань. Заходячи в гавань щороку, з його палуби сходять  одинадцятикласники і ступають на борт першокласники.

1 вересня 2010 року одна з найстаріших столичних шкіл  (1952 року забудови) після чотирьохрічного ремонту і глобальної  реконструкції прийняла в свої комфортабельні приміщення дітей  Печерського району.

З вересня 2009 року школу очолює Нетецька Світлана  Миколаївна. Місію школи після ремонту та добудови Світлана Миколаївна вбачає у створенні сприятливих умов для навчання, духовного та індивідуального розвитку всіх учнів з урахуванням їх можливостей, здібностей, пізнавальних інтересів та нахилів, впровадженні новітніх технологій навчання, продовженні створення колективу фахівців, які будуть забезпечувати навчально-виховний процес на високому методичному рівні та індивідуальному підході до кожного учня.

Втілювати у життя ці плани та завдання допомагають доброзичливі, висококваліфіковані заступники директора Бутко Світлана Володимирівна, Челнокова Катерина Володимирівна, Фрунзе Алла Володимирівна, заступник директора молодшої школи Ткаченко Тетяна Миколаївна

Організовують навчально-виховний процес у школі енергійні, терплячі, сповнені любові до дітей та високого професіоналізму, педагоги.

Ми погоджуємося, що нове – це добре забуте старе. Будуючи заклад нового типу, ми вчимося на власному минулому і на чужому сучасному.

У минулому звичайна загальноосвітня школа стала ультрасучасним навчальним закладом: спальні й ігрові кімнати для першокласників, всілякі майстерні, тир, кабінети – лабораторії з фізики, хімії, лінгафонні кабінети, спортзал, їдальня, актова й хореографічна зали, сучасні медичний, стоматологічний, логопедичний та психологічний кабінети.

Окрім того, після ремонту школа №47 поміняла й спеціалізацію. За рішенням райради, із загальноосвітньої вона перетворилася на спеціалізовану з поглибленим вивченням іноземних мов.

Для впровадження в процес навчання новітніх технологій школа має все необхідне – комп’ютерний клас, інтерактивні дошки. Наші вчителі широко використовують мультимедійні технології в процесі навчання.

Ми хочемо, щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли, якщо хочеш бути щасливим, то слідуй золотому правилу: розум у голові, щирість у серці, здоров’я в тілі.

У наших руках – найбільша з цінностей світу – Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую із шматка мармуру: десь у глибині цієї брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого.

Тож, даруй себе дітям! Будь терплячим і будь готовий до зустрічі з ними.

Ласкаво просимо до спеціалізованої школи №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов.