9 Листопада - День української писемності та мови - свято розвитку державної мови, день вшанування пам‘яті Преподного Нестора-Літописця. 
Упродовж століть українська мова зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав. За право на її існування українська інтелігенція, письменники, діячі культури віддавали своє життя. Нині  українська мова має державний статус, але зазіхання на неї не припиняються. 
Отже, варто докласти зусиль, аби українська мова не тільки зберіглася, але й розвивалася, нею варто розмовляти, писати, послуговуватися будь-де. 
Цивілізоване суспільство не може існувати без мови - засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням. Віддаємо шану і ми. 
Уже стало доброю традицією 9 листопада писати радіодиктант національної єдності. Цьогоріч він ювілейний - ХХ. Учні та вчителі нашої школи, як і щоріч, приєдналися до цієї події. Разом із багатьма українцями в нашій країні та за її межами написали диктант. Так ми відчули єднання та неймовірну шану до нашого народу.
Відзначення Дня української писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис, усвідомити необхідність пропагування солов‘їної у суспільстві, підвищення власної мовної культури як ознаки справжнього українця.
IMG 20201109 215358 792
IMG-2a92664ce203071fd42d43fa41cb4f72-V
IMG 20201109 124951 photo-resizer.ru 2