Список дітей, рекомендованих до зарахування в 1-А клас

Класовод: Гончарова Ірина Вікторівна

      1.    Алєксєєва

2.    Асадчев

3.    Бєлицька 

4.    Бєлицька 

5.    Буксанчук

6.    Гринчук

7.    Дікій

8.    Довгич

9.    Жгенті

10.        Калачов

11.        Колесникова

12.        Корзун

13.        Коршак

14.        Косовай

15.        Левченко

16.        Литвин

17.        Лугинець  

18.        Максименко

19.        Миргородський

20.        Мігдісов

21.        Міхно  

22.        Ніякий

23.        Палош-Аврахам

24.        Петрова

25.        Прокопенко

26.        Прядунець

27.        П’ятикопов

28.        Сколота

29.        Трофимець

30.        Уманець  

31.        Фокін

32.        Францен

33.        Яблуновський 

 

Список дітей, рекомендованих до зарахування в 1-Б клас

Класовод: Семеніст Олена Іванівна

1.    Бесараб

2.    Більчук

3.    Бородіна

4.    Будківська

5.    Василенко

6.    Васильчук

7.    Гатаулін

8.    Гнатюк

9.    Гуріна

10. Гуцал

11.     Дем’яненко

12.        Забайлович

13.        Карпенко

14.        Кірсей

15.        Коломієць

16.       Кострикін

17.        Костюченко

18.        Костюченко

19.        Кравчук

20.        Лазько

21.        Лебедєва

22.        Мартинець

23.    Молчанов

24.        Панфьоров

25.        Ручкін

26.        Симоненко

27.        Станченко

28.        Стацюк

29.        Ткаченко

30.        Холошевський

31.        Чукурс 

32.        Юдін

33.        Ясько 

Список дітей, рекомендованих до зарахування в 1-В клас

Класовод: Якимюк Тетяна Анатоліївна

1.    Арвеладзе

2.    Гаврищук

3.    Горжеєва

4.    Дуда

5.    Дячук

6.    Євсєєв

7.    Житар

8.    Загоровський

9.    Загороднюк

10.        Замятін

11.        Захаренко 

12.        Ковальчук

13.        Корольова

14.        Корольова

15.        Косташ

16.        Кухаренко

17.        Кущ

18.        Кущ

19.        Лехіцька

20.        Лисенко

21.        Ніколайчук

22.        Пешко

23.        Пинзарь

24.        Севрюкова 

25.        Семко

26.        Степанова

27.        Тимофєєва

28.        Ткач

29.        Уманська

30.        Шевчук

31.        Шевчук

32.        Шумаков

33.        Шумейко

 

 

Вільних місць немає!