До уваги батьків майбутніх першокласників!

У зв’язку із карантинним режимом та дистанційною роботою навчального закладу, подання заяв та документів для вступу в перший клас, відповідно до вимог чинного законодавства, на сьогодні планується після закінчення карантину  на особистому прийомі батьків директором школи.

Зарахування дитини до школи відбувається на підставі:

1. Заяви батьків (одного з батьків)

2.Свідоцтва про народження (оригінал та копія).

3. Форми № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року. “Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів”, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року “Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти”)

ЛИСТ МОЗ №111-01/89 від 29.03.2018 року “Щодо медичних довідок для відвідування закладів освіти”

4. Копії документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

5. Фотокартки 3*4  (3 шт.)

Нагадуємо,що першочергове право на зарахування мають:

1)діти мікрорайону школи;

2)брати і сестри, дітей, які навчаються у закладі освіти.

З радістю чекаємо майбутніх першокласників!

Бажаємо всім здоров’я та гарного настрою!