Плавання - один з найпопулярніших видів спорту, корисний як для дорослих, так і для дітей. Воно зміцнює здоров'я, покращує зовнішній вигляд та, що не менш важливо, заспокоює.
Психологами встановлено, що заняття плаванням розвивають такі риси особистості, як: цілеспрямованість, наполегливість, самостійність, рішучість, сміливість, дисциплінованість. Відбувається розвиток фізичний, а й особистісний.
Учениця 8-В класу нашої школи, Жеребіна Дар'яна, володіє всіма вищезазначеними рисами. Вона є призеркою не лише українських чемпіонатів, а й європейських! Також Дар'яна є переможницею Битви спринтерів. Це і не дивно: дівчина займається плаванням з 5 років, а всі нагороди - результат наполегливої тяжкої праці. Вітаємо нашу талановиту ученицю з чудовими досягненнями і бажаємо спортивних успіхів у майбутньому!
IMG-22f88e69d97ec09bcaa414cba733ccac-V