Нагадуємо, що в нашій школі, як і в інших школах міста Києва, проходить тиждень "Школа без булінгу, сім'я без насильства 365". В рамках цього проекту з учнями 10-А класу були проведені ігри "Драматичний трикутник" та "Три капітани", що полібшують дружні стосунки, навички спілкування та вміння домовлятися в кризових ситуаціях, а також розвивають мислення. Перша гра розгортається на безлюдному острові, який скоро піде під воду, щоб врятуватися потрібно отримати згоду одного з трьох капітанів кораблів, шляхом перемовин. Дуже важлива гра на взаємодію один з одним.
Друга гра більш абстрактна, де три вершини трикутника відповідають його позиціям: Жертви, що завжди страждає, Рятувальника, що не може жити без допомоги жертви і Переслідувача - умовного маніпулятора, що всіх ставить в позицію Жертви. Учні спілкувалися і спостерігали один за одним, відкривали нові здібності в собі та оточуючих, що помітно об'єднало їх у ході гри та налаштувало на дружні стосунки.
                                                                                             Я.О. Мамчур, О.М. Валуйська