Сьогодні в нашій школі відбулася міжнародна конференція за темою:
«Софія Русова і сучасна українська школа»
Відомий вчений і педаг Софія Русова увійшла в історію педагогічної думки як визначний теоретик дошкільного виховання, а також як автор концепції національної освіти та нової школи, багатьох підручників, посібників і програм.
 Слова Софії Русової є актуальними і на сьогодні «Треба пам’ятати, що кожна дитяча установа має насамперед бути хатою радості, де діти могли б учитися без примусу, гратися, перебувати в оточенні широкої приязні, задовольняючи свої дитячі, такі своєрідні інтереси і потреби».
Конференція пройшла в незвичному форматі, де виступи перекликались з концертними номерами.  Розпочато захід теж не стандартно – з відео-інтерв’ю учнів нашої школи. А ведуча Ірина казимирів так і залишилась інкогніто, адже супроводжував і озвучував дійство в залі «голос за кадром». З вітальним словом до присутніх звернулася директор  Спеціалізованої  школи №47 Світлана Нетецька. З промовою виступила перший заступник голови Національної  ради жінок України, голова Всеукраїнської ліги Українських жінок Марія Петрова. Вихованці дошкільного навчального закладу № 325 міста Києва щиро та врочисто привітали  віх запрошених веселим танком під пісню в сучасній інтерпретаціїї  «Ой, на горі два дубки». Сподобався у їх виконанні танок «Шана батькам», а вихователь ЗДО Альона Осауленко виконала пісню «Моє ім’я Батьківщина». Наша школа є спеціалізованою з поглибленим вивченням іноземних мов, до того ж вже 3 роки колектив школи працює над експериментом Всеукраїнського рівня, одним з напрямків якого є розвиток міжкультурної комунікаціїї учнів. Зрозуміло, що наші учні досконало знають німецьку й англійську мову, тому розповідь про життя та діяльність Софії  Русової  англійською мовою учителя англійської мови Анни Голубкової з учнями, була дуже доречною. Багато чого нового дізнались з фільму «Успіх на підборах». З докладом  виступив вельмишановний Іван Єрмаков, завідувач сектору навчально-методичного  забезпечення змісту освіти дітей з особливими потребами ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат історичних наук.  З  особливим інтересом і непідробним захопленням  учасники та гості конференції переглянули відеопривітання з  Ріпненської гімназії імені Софії Русової, що на Чернігівщині.  Цікавою була  доповідь голови громадської організації «Громадський рух «Велика Рада матерів України» Валентини Колечко. Запальна та енергійна пісня «Україно моя» у виконанні учениць нашої школи Єви Мечкало та Катерини Цимбал, підняла присутнім настрій.  Софія Русова була близько знайома з родиною М.В. Лисенка, тому гостям та учасникам конференції продемонстровано відео звернення під назвою «Зв’язок поколінь»  від нащадка відомого українського композитора Миколи Лисенка. На ліричний  лад налаштував виступ віртуозної піаністки - учениці нашої школи Олександри  Кузьміної. Ми щиросердечно раді начальнику Управління освіти та інноваційного розвитку Печерського району м. Києва Тетяні Копил. Із задоволенням ми зустріли представників шкіл Печерського району, методистів, науковців, вчених.  Залюбки провели серію майстер-класів «Магічна стрічка» від Любові Руденко та Марії Ткаченко, де кожен бажаючий мав змогу опанувати способи і техніку вишивки стрічками. А в пам’яті ще на довго залишаться чарівні картини з неперевершеної виставки.