Україна, так само, як і багато інших країн світу, 12 травня святкує День матері. Учні нашої школи вирішили привітати своїх матусь і підготували чудові відео-подарунки. Пропонуємо ними насолодитися.
    А перед тим, ми згадаємо історію цього зворушливого свята. Перша згадка про мамин день є ще у стародавніх греків. Вони вшановували Богиню Рею - матір всіх Богів. Сама ідея виділити окремий день для святкування і привітання матусь виникла у пацифістів. Американка Джулія Ворд Гоув закликала у 1872 році провести день єдності матерів у боротьбі за мир у всьому світі. Втім, жодної підтримки жінка так і не отримала. А ось американка Анна Джарвіс таки змогла долучити суспільство до відзначення цього дня на офіційному рівні. У 1907 році вона виступила з ініціативою вшанування матерів та їхньої ролі в житті кожної людини у пам'ять про свою матір Анну Марію Рівз-Джарвіс, яка була відомою громадською діячкою, боролася за розвиток сфери охорони здоров'я. Через роки відчайдушних спроб, після десятки листів до державних установ, законодавчих органів і видатним особам, це свято у Штатах таки стало офіційним. 28-й президент США Вудро Вільсон оголосив день матері національним святом. Це сталося у 1914 році. А після Першої світової війни до Штатів приєдналися 85 країн. З особливою пошаною ставляться до Дня матері в Англії. Там це свято одне з найулюбленіших, зі своїми унікальними традиціями.
 Україна офіційно почала відзначати мамин день з 1999 року, згідно з Указом Президента України "Про День матері".
  Безумовно, це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що!
  Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
  В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!!!