Матвій Діденко, учень 5-А класу та Стефанія Шлінчак, учениця 4-Г класу нашої школи - знову на світовому п’єдесталі. Цього разу - на найпрестижнішому The Junior Blackpool Dance Festival - Чемпіонаті світового рівня, який проходив у Блекпулі. 
Щорічно на ці змагання у невеличке містечко на території церемоніального графства Ланкашир в регіоні Північно-Західна Англія, на узбережжі Ірландського моря, збираються найвідоміші танцювальні дуети. 
Стати фіналістом цих змагань означає вписати своє ім‘я назавжди в історію змагань, які протягом тижня з раннього ранку до пізнього вечора відбуваються у знаменитих блекпульських Зимових садах. Тут ще наприкінці ХІХ століття був побудований Імператорський бальний зал і вже близько ста років у цьому залі під звуки живого оркестру на паркет виходять кращі пари світу. 
Матвій і Стефанія відбули до Блекпула у складі Національної збірної команди України. Чотири пари, які представляли нашу країну, стали кращими у всіх програмах, залишивши позаду команди Росії, Великої Британії, Китаю, Ірландії, Данії. 
 
Також Матвій і Стефанія показали високі результати і у індивідуальних турнірах. У категорії Ювенали їм довелося змагатися з 136-ма парами зі США, Великої Британії, Росії, Ірландії, Данії, Китаю. 
Матвій Діденко і Стефанія Шлінчак вибороли перше місце у латино-американському танці Сha Cha Cha, а також стали третіми у загальній латино-американській програмі. Також вони стали фіналістами у віденському вальсі та вибороли четверте почесне місце у Чемпіонаті Європи, який проходив напередодні Блекпульського фестивалю. 
 За результатами змагань Матвію і Стефанії присвоєно звання кандидатів у майстри спорту України. Вітаємо наших учнів і бажаємо їм подальших перемог!
IMG-cdfe1377b3ed4e83b4b888084c3d4d3d-V
 

IMG-dd227d58fda92aff365b0dad7e462998-V

IMG-72c87b9a09a7086f54da023b63bfc274-V