Наш освітній партнер Language Market International запрошує на незабутні літні канікули за кордоном з вивченням іноземної мови! Вік від 6 до 21 років, також є програми для сімейного відпочинку. 
 
Цікаво? Пишить  нам https://ilm.com.ua/ua
☀️ 9 квітня в 20 00 пройде безкоштовний вебінар "Дитячий табір за кордоном. Країни та вартість", на якому експерти з навчання за кордоном Language Market International розкажуть про пропозиції на канікули по країнам (США, Канада, Великобританія, Іспанія, Кіпр та інші топові напрямки).
На вебінарі ви дізнаєтесь:
в чому різниця між індивідуальними і груповими програмами;
що включають програми;
різницю проживання в сім'ї та в резиденції;
яка країна краще підійде для вашої дитини;
які є варіанти програм на літні канікули;
отримаєте відповіді на всі питання, які хвилюють батьків.
Реєструйтеся на вебінар та отримайте можливість взяти участь у розіграші подарункових сертифікатів на 3500 грн 2500 грн і 1500 грн від Language Market International під час вебінару.
Посилання для реєстрації: http://bit.ly/2JPp2SR
Реєстрація обов'язкова.
Language Market International пропонує мовні курси за кордоном для дітей та дорослих і допомагає вступити до середніх та вищих навчальних закладів США, Канади, Великобританії та країн Європи.
Приймай участь у конкурсі від освітньої компанії та вигравай приголомшливі призи!!
Переможець отримає 2 квитка на концерт MONATIK «LOVE IT РИТМ», який відбудеться 1 червня 2019 р. у місті Києві, а також розіграємо сертифікати на 3500 грн, 2500 грн, 1500 грн на проходження освітньої програми за кордоном!⠀
Умови участі в конкурсі:
 
Підписатися на сторінку https://www.facebook.com/LanguageMarketInternational/
Розмістити у себе на сторінці найкрутішу фотографію з подорожі.
В описі під фото написати: Я хочу поїхати з LanguageMarketInternational до ... (доповніть в яку країну мрієте поїхати).
Додати #ILMКружит #MONATIKЗвучит
 
Дивись результати розіграшу на сторінці Language Market 30 квітня о 17:00! Переможця оберемо за допомогою сервісу random.org.  У розіграші беруть участь фотографії, опубліковані до 29 квітня включно.
 
Лайфхак! Хочеш подвоїти свої шанси на перемогу? Хай твої батьки також розмістять твою публікацію у себе на сторінці instagram або facebook.
IMG-de93eedb33aedc87a866dd8c46a2d5a2-V
 
 
 
IMG-24a5ed275cda206d02fe74e74fb493e6-V