Кожного ранку всі займаються своїми справами: батьки – на роботу, а діти – в школу. Напевно, немає таких батьків, які б не задавали собі питання, що ж роблять їхні дітки в школі? Ми вирішили підняти завісу і показати чим вони займаються. Ідея виникла тоді, коли випадково переглядаючи світлини класу, натрапили на "1 вересня". Збагнули, що змінилися не тільки учні, а й вчителі. Школярі навчили нас  найголовнішому - радіти життю! Стало цікаво, скільки ми часу провели разом? Підрахувавши, вийшло - 454 дні навчання. Таким чином з'явилася цікава ідея зробити свято «Мої 454 дні у світовому океані «Школа». Мало це чи багато? Для одних батьків і дітей це лише один тиждень, для інших – це ціла вічність. За весь час ми стали однією великою родиною. Учні 2-Б та 2-В класу використовуючи свої таланти, показали на сцені шкільне життя. Екіпаж корабля вирушив у плавання. На борту були присутні всі учасники свята: бабусі і дідусі, мами і тата, братики і сестрички. Мандрували по всіх островах школи: Музиколандія, Матемотія, Природоляндія і Україномотія. Дорогою потрапляли в різні перешкоди: пірати, шторм і небезпека. Але дружній колектив переміг незгоди і продовжує плавання океаном «Школа». Ми вітаємо батьків, вчителів і учнів, які кожного дня навчаються та прагнуть це робити далі. Бажаємо позитивних емоцій на суші і щоб ніякі хвилі не псували вашого настрою!
С.В. Деніс, І.В. Дзюба
IMG-ba38eddadddc9ad6f318113b109b38cc-V