9 березня, відзначали 205-річчя з дня народження видатного українського поета, письменника та художника Тараса Шевченка. Майбутній національний герой народився в селі Моринці на Черкащині у родині кріпаків. Він рано залишився круглим сиротою. Подальша його доля до моменту викупу з кріпацтва була пов'язана з Санкт-Петербургом, куди його забрав поміщик Енгельгардт. Там Шевченко познайомився з Іваном Сошенком, Євгеном Гребінкою, а згодом і з Карлом Брюлловим та Василем Жуковським, які у 1838 році викупили його з кріпацтва. Того ж року українця зарахували учнем Петербурзької Академії мистецтв. У 1840 році з'явилася його перша збірка поезій – славетний "Кобзар", поезію якого вчили й продовжують вчити напам'ять.
     У рамках Шевченківських днів – 9-10 березня – дня народження та дня смерті Кобзаря, в Україні та світі проходили урочисті заходи. Зокрема, тематичні концерти, виставки, вистави та флешмоби з читання поезій. Учні 3-А класу нашої школи стали учасниками справжнього свята "Поговоримо крізь віки", яке відбулося в  бібліотеці ім. М.Трублаїні.
IMG-9606bb61327545e0c9c5cfde8c2aeeec-V

IMG-b58d80391356bad128971c43e08f05a6-V