Нещодавно, а саме 24 січня, наша школа запросила до себе на засідання вчителів початкових класів Печерського району. Гості та запрошені зібрались у світлій та урочистій конференц-залі школи у присутності методиста району Наталії Іванівни Лунько. Заступник директора з НВР, яка має педагогічне звання "старший вчитель" Тетяна Ткаченко привітальним словом налаштувала присутніх на співпрацю. Червоною стрічкрї заходу був вислів Ж.Ж. Руссо "Вам не дасться ніколи створити мудреців, якщо будемо вбивати в дітях пустунців". Вчителі молодших класів школи розповіли про цікаві методи роботи з молодшими школярами. Потім всі учасники заходу завітали у  гості до першокласників, що навчаються за програмою НУШ. Увагу привернула велика кількість дитячих робіт, які зручно розташувалися на фетрових стендах. Вчителі перших класів провели ряд майстер -  класів з учасниками засідання. Це і дружнє ранкове коло, робота з  лего цеглинками, паличками Кюізенера, математичними планшетами, тощо. Дорослі грались у дитячі ігри, мабуть, мимоволі повертаючись спогадами у дитинство. Неабияк захопились іграми на сенсорній підлозі. Цікавими були психологічні вправи для вчителів, які навчали  релаксації, тобто  як уникнути професійного вигорання вчителя. Учасники засідання  обговорили формулу нової школи, що базується на дитиноцентризмі, компетентнісному змісті освіти, яку втілює в життя вмотивований і кваліфікований вчитель на основі партнерства, інклюзивної освіти та наскрізному процесі вихованя, що базується на цінностях. Колеги обговорили питання нової структури школи, реальної автономії шкіл, забезпечення якості та справедливого фінансування. Засідання пройшло на належному рівні, у теплій атмосфері спілкування. Кафедра  вчителів початкової школи діяла згуртовано, впевнено, цілеспрямовано та професійно. Цьому сприяла тепла, взаєморозуміюча обстановка в колективі, яку тримає завжди в полі зору дипломатична, толерантна, уважна до різних ситуацій в колективі та улюблениця своєї кафедри - Тетяна Ткаченко. Саме такими своїми заступниками пишається директор школи Світлана Нетецька, яка й сама плекає в усіх такі цінності  й чесноти.
Вчитель-методист школи 47 Галина Романенко
IMG-88014e67b2ed904ff23956b867d852e2-V