24 січня наша школа брала участь у міському конкурсі кореспондентів «Прес-бій», який відбувався у Київському Палаці дітей та юнацтва.
  Змагалися учні 8-11 класів різних районів Києва. Команду нашої школи представляли Максимович Єлизавета, Лозіна Софія, Михайлова Катерина та Іващук Альбіна. Суть заходу полягала у виявленні журналістських здібностей у школярів. Проходило змагання в два етапи, де судді об’єктивно оцінювали знання дітей та вміння креативно мислити. Наша команда отримала грамоту за влучний репортаж. Захід виявився дуже цікавий і всі учасники отримали новий досвід та позитивні емоції.
К. Михайлова
Вашій увазі надаємо "Влучний репортаж"
Жителі мікрорайону «Чоколівка» зустрілися з проблемою відсутності аптек, пішохідного мосту і кіосків; загалом з неналежним рівнем інфрастуктури.Через це нашим телеканалом «Інформаційний вісник» було вирішено опитати жителів, щоб надати їм допомогу. Наш журналіст Іван Гончаренко приїхав на місце подій; передаю йому слово.
—Вітаю! Я Іван Гончаренко, приїхав до мікрорайону «Чоколівка», щоб упевнитися в негідних умовах проживання людей, з нами мати чотирьох дітей Оксана Петрівна;
Добрий день, які труднощі змусили вас звернутися до журналістів?
—Добрий день! Мене турбує проблема стосовно відсутності можливості доступного отримання ліків, через складнощі в інфраструктурі мого міста. Особливо це стосується багатодітних сімей, як у мене. Взимку часто зіштовхуємося з недоліками з оглядом на хвороби, це спричиняє виникнення низки проблем, таких як: діти не здатні відвідувати освітні заклади, недуга розповсюджується в геометричній прогресії. Ми прохаємо мера міста вирішити це питання як умова скоріше.
—Оксано, що саме незадовільняє вас у проекті міста?
—Ми вимагаємо змінити місцерозташування аптеки подалі від залізничної колії, ближче до нашого населеного пункту.
—Дякую за ваш відкритий відгук. Ми вас почули, незабаром ваше звертання буде передано та розглянуто місцевою адміністрацією вашого населеного пункту, з повагою телеканал «Інформаційний вісник».
Є. Максимович,
С. Лозіна, К. Михайлова, А. Іващук