Минулого тижня відбулося методичне засідання вчителів історії Печерського району міста Києва на тему "Методика викладання історії в школі: теорія і практика".
“Історія – це свідок часів, світило істини, життя та пам’яті, вчителька життя, вісниця старовини…”. (Цицерон)
Дуже цікавою та живою була доповідь заступника директора з виховної роботи, вчителя історії та правознавства Горбунової Людмили Сергіївни, яка розкрила найактуальнішу тему сьогодення: "Використання інтерактивних технологій у навчанні та вихованні учнів, формування національної свідомості, почуття патріотизму та усвідомлення в учнів причетності до долі України, її минулого, сьогодення, майбутнього".
Завертана Олена Миколаївна, вчитель історії, розкрила тему: "Методичні аспекти викладання історії в 5-х класах".
Учитель історії та права Кулєшов Ігор Анатолійович розповів про "Історико-правовий профорієнтаційний напрямок роботи з учнями". Наприкінці засідання вдалим і влучним був виступ практичного психолога школи Мігалуш Анастасії Олександрівни, яка провела антистресову релаксацію і розкрила тему: "Професійне вигорання вчителів та шляхи його подолання".
Тож, сміливо можна сказати, що гасло сучасних уроків з історії і правознавства в нашій школі - це ,насамперед, розвиток пізнавальних інтересів, творчих та інтелектуальних здібностей, а також практичних навичок учнів, завдяки використанню сучасних методів інноваційних технологій, а саме методів інтерактивного навчання. Їх практичне застосування на уроках, впливає на:
- розширення пізнавальних можливостей учня;
-підвищення рівня засвоєння знань;
-встановлення партнерських взаємостосунків між учителем і учнями;
-сприяє співробітництву;
-порозумінню;
-доброзичливості;
-дають змогу реалізувати особистісно – орієнтоване навчання;
-створюють належні умови для  розумового, морального й фізичного розвитку кожного учня з урахуванням їхніх вікових, фізіологічних, психологічних та індивідуальних особливостей.
IMG-2b2e0a99d681139263629762f6286258-V

IMG-6655e58a5bb5a5b50f48363c078c22df-V