Для школярів була влаштована виставка зброї де кожен зміг спробувати вдягти на себе справжню військову амуніцію та потримати стрілецьку зброю. Також була проведена екскурсія по музею 27 бригади , де розповіли про події в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил, історію «Майдану», а також Національної гвардії України в цілому.
  Після цього дітей привезли в село Мощун, вони завітали до резеденції Святого Миколая в якій військовий капелан Микола розповів історію свята Дня Святого Миколая. Для учнів був проведений цікавий спортивний квест, були роздані костюми, як у справжніх розвідників, вони мали на лижах дістатись до фінішу та спробували влучно попасти в ціль з гвинтівки. Наприкінці заходу школярам була запропонована справжня солдатська їжа, а також вручені грамоти та солодкі подарунки до Новорічних свят. Приємно здивувало відношення військовослужбовців до дітей, до дитячих малюнків,  віршів, пісень, котрі вони побачили в музеї частини. Діти перебували в неймовірному захваті, отримали неперевершені  враження гостинністю та дружньою атмосферою, які залишили гарні спогади про зустріч.
 Висловлюємо вдячність депутату Київської міської Ради Михайлу Терентьєву та його помічнику Андрію Горбуленко за вагомий внесок до військово-патріотичного виховання молоді та солодкі подарунки для школярів.
IMG-131838afff5d404caee484e01963c024-V