19 грудня, в День Святого Миколая, на площі біля кінотеатру «Зоряний» було урочисто відкрито культурно-мистецьке дійство «Етно рік на Печерську». Засвічення районних ялинок відбулося за участю голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука. На початку дійства він привітав усіх зі святом і подякував всім небайдужим, хто долучився до збору святкової гуманітарної допомоги. Нашу школу запросили на захід і  урочисто нагородили Подякою за проявлені: турботу, доброту, милосердя, небайдужість та активну участь у зборі гуманітарної допомоги для дітей зі Сходу Країни до новорічних та різдвяних свят. Сьогодні вночі вантаж відправився за призначенням у місто Попасна Луганської області, де понад 500 дітей отримають свої подарунки!
  На заході були присутні народний депутат України Ольга Червакова та депутат Київської міської ради Ярослав Діденко. Урочисту частину відкриття культурно-мистецького дійства проводив відомий шоу-мен, актор, теле- та радіоведучий Андрій Джеджула.
  Одразу після святкового засвічення районних ялинок, іграшки для яких були виготовлені дітьми Печерського району власноруч, відбулося встановлення чергового рекорду України «Найбільша кількість іграшок в етнічному стилі, зроблена дітьми, на одній локації». Після вручення нагороди, ми мали можливість долучитися до розваг у різноманітних конкурсах та насолодитися святковою концертною програмою за участю учасника «Голос країни» та «Х фактор» Миколи Задерей, співачки, заслуженої артистки України Вероніки Дорош, радіоведучого Армія ФМ Нікіти Гросс та чоловічого гурту «Козацькі забави».
  Наприкінці заходу несподіванкою для нас став «кінологічний фрістайл», шоу з собаками від кінологічного об’єднання «Фаворит».
   Ми відчули справжній дитячий захват і задоволення від святкового дива!
Дякуємо організаторам!
received 215271672687034