Осінь — щедра господиня. Вона пригощає нас рум’яними яблуками з медовими грушами, гарбузовою кашею з квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом. А зараз, вона радує нас своїм останнім місяцем, який добігає кінця... Сподіваємось, ви сповна насолодилися її барвами, сонячними днями і гарним настроєм! Приємними спогадами про Золоту осінь, з нами вирішили поділитись учні 4-В класу.
 Свято осені в молодшій школі — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. У святковій залі панує особлива атмосфера тепла та затишку. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь роблять чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для юних глядачів.

FB IMG 1544046193580