Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості.
   Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів вказує, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших, вміти правильно підтримати один одного, поважати людей, прислуховуватися до інших думок і поглядів.
   Заклик толерантності – твори добро! Кожен  з нас повинен вірити і  творити добро, зробити те, що інші вважають неможливим, подати гідний приклад оточуючим, зробити щось таке, що принесе користь. Ми з радістю ділимось подіями, які  відбулися в 47 школі за тиждень толерантності.
  У рамках проекту були проведені такі акції:
- «Будь толерантним!», перед учнями 4-8 класів виступили соціальний педагог Валуйська О.М. і шкільний психолог Мігалуш А.О., звернувши увагу на необхідність дотримуватись принципів терпимості, доброзичливості, взаємної поваги та мирного співіснування;
- «Толерантність врятує світ», в ході якої учні школи мали змогу визначити людські якості та чесноти, які необхідні для мирного життя;
- «Долонька щастя» - під час якої школярі малювали свою долоньку і на кожному пальчику писали найкращі риси своїх однокласників.
- «Толерантність очима дітей» - неперевершені малюнки діти подарували вчителям.
  Старшокласники стали активними учасниками майже всіх заходів.
 Учні-волонтери були незамінними помічниками соціально-психологічної служби протягом усього тижня і  зробили дуже великий вклад в реалізацію задуманого. Тож висловлюємо особливу подяку:
Сосінович Єві,
Третяковій Тетяні,
Криворучко Марії,
Коловій Марії,
Лавер Анастасії,
Косіновій Владі,
Костенко Дар'ї.
 Учні 8-А класу зробили приємний сюрприз учням молодшої школи:вони привітали першачків повітряними кульками! Усміхнені обличчя сяяли від задоволення. Особлива подяка за активність школярам 4-В класу, які пригадавши проведені уроки, виявили особисту ініціативу та в знак толерантності один до одного намалювали квіточку толерантності.
 Також вдячність учням 11-А класу за підтримку і  пісенний урок до дня толерантності.
 Один із днів, а семе День Толерантності, пройшов  за таким розкладом: перша перерва була повітряних поцілунків і діти з інтересом надсилали летючі поцілунки, демонструючи свою прихильність і гарне ставлення один до одного; 2 перерва - дружніх обіймів, під час яких кожен учень мав змогу обійняти ліпшого  друга чи подругу, обмінявшись душевним теплом і позитивними емоціями, 3 перерва - компліментів, під час якої школярі говорили лише приємнощі, і не лише собі, а й вчителям, 4 перерва - виявилась танцювальною. Цілий день працювала поштова скринька: "Добрий messnger". Кожен бажаючий мав змогу адресувати добрі слова тому, кому більш за все хотілося їх висловити. Отримавши добрі листи - вчителі та учні приємно раділи! Не передати позитивних емоцій, коли діти та вчителі отримали браслети, об'єднавшись однією спільною справою і єдиним бажанням, якомога скоріше приєднатись до всешкільної акції - 21 один день без негативу.
Тиждень, в цілому, пройшов цікаво та змістовно і для школярів, і для вчителів, у всіх панував піднесений настрій. Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ!
 Дякуємо всім за активну участь!
 Хочеться порадити нашим школярам, що для досягнення успіху у власному житті, уникнення різного роду конфліктів, кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:
бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й не гірші, а просто різні; навчитися сприймати людей такими, якими вони є; поважати людину як особистість та цінувати її думки, почуття; зберігати «власне обличчя»;
знайти себе; за будь-яких обставин залишатися собою.
Отже, будьте толерантними!
Спілкуйтеся культурно з оточуючими, допомагайте рідним та чужим людям, підтримуйте людей і в горі і в радості, поважайте, шануйте і передавайте з покоління в покоління звичаї , традиції і навички нашого народу!
Пам’ятай одне! Якщо ви почнете з себе і весь ваш життєвий шлях наповниться посмішкою , яскравим сонцем над головою , щирими враженнями, хорошими відгуками від оточуючих, то і життя не пройде марно, ви з гідністю зможете себе називати Людиною!
Рецепт толерантності»:
Взяти велику чашу милосердя, покласти до неї жменьку гуманізму, пригоршню терпіння, жмуток чуйності, ложку довіри. Приправити все це умінням володіти собою і не осуджувати. Присипати умінням слухати, щедро полити доброзичливістю. Подавати, прикрасивши почуттям гумору. Вживати щоденно в необмеженій кількості!