Дорогі школярі,  колеги та батьки!
   16 листопада – Міжнародний день толерантності.  Вітаємо Вас і бажаємо бути терпимими, мудрими і доброзичливими один до одного!
   Толерантне ставлення один до одного допоможе нам формувати культуру миру у сучасному суспільстві, проявляючи повагу та визнаючи право іншої людини на індивідуальність та неповторність.
   Здається, що сучасним людям не вистачає любові, розуміння, підтримки. Давайте не чекати гарне ставлення до нас від оточуючих, а дарувати своє тепло, любов, увагу близьким людям, рідним, сусідам, однокласникам, колегам. Прояв любові, а не ненависті, допоможе зробити наше суспільство єдиним, потужним, міцним та продуктивним, де кожен буде відчувати себе комфортно, затишно та гармонійно. У цьому нам допоможе виховання толерантності!
Толерантність – повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.
Толерантність – це єдність у різноманітті.
Толерантність – не тільки моральний обов’язок, а й політична та правова потреба.
Толерантність – це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від війни до культури миру.
Толерантність  – це не поступка, поблажливість чи потурання.
Толерантність  – це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини. (Ст.1 Декларації принципів толерантнсті).
Толерантне ставлення людини
Збереже планету від негод.
Розрубає мотлох павутини,
Переріже нитку перешкод.
Толерантне ставлення до всього
Збереже, врятує і спасе,
Допоможе вгледіть перемогу,
Допоможе витримати все.
Будь завжди нестримним вільнодумцем,
Свої мрії пензлем намалюй.
Освіти життя яскравим сонцем,
Толерантний Всесвіт побудуй!