Кінематограф – наймолодший вид мистецтва, виникнення якого безпосередньо пов'язане з розвитком науково-технічного прогресу, передусім у галузі оптики, хімії та фотографії.
     Із самого дитинства світ кіно і телебачення здається нам казкою, і глибоко в душі ми мріємо стати героями кінороману, потрапити по той бік екрану і відчути, як це - бути зіркою! Повністю зануритися в світ кіно та пізнати всі його чари мали змогу учні 5-В класу, побувавши на екскурсії в кіностудії групи компаній FILM.UA. Знаходиться вона в Києві та являє собою не просто павільйони для зйомок, а цілий комплекс повного циклу теле- і кіновиробництва, площею майже 4 га. На студії знімалися відомі фільми і серіали, а також всіма улюблені передачі такі, як, «Україна має талант», «Х-фактор», «Топ модель по українськи», «Вечірній Київ» Студія 95 квартал, «Школа доктора Комаровського» та багато інших. Захоплююча прогулянка розкрила школярам усі секрети кіновиробництва: від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані в будь-якій точці планети зі спецефектами і об'ємним звуком. Вони дізналися масу цікавих фактів про те, як створюються кінофільми і телепередачі, а в подарунок отримали масу незабутніх вражень, позитивних емоцій та приємних cюрпризів!
О.М. Валуйська, Ю.О. Стацюк
IMG-6a3feaf3b63a51df69bb7c85f96b03df-V