Щоб навчити дітей ввічливості, доброті, дружності та подарувати їм позитивні емоції, ми розпочали у школі тиждень толерантності. Це дуже хороший та дієвий спосіб для того, щоб виховати в учнів найкращі якості. До Міжнародного дня толерантності, який відбудеться 16 листопада, з'явилась ідея одягнути фіолетові браслети, які символізують єдність, повагу один до одного, зразкову поведінку і безтурботне життя без скарг. Учні, педагогічний колектив, адміністрація школи і батьки залюбки підтримали таку ініціативу. Що означає фіолетовий колір? Це колір мудрості і самоконтролю, він дарує енергію і позитивний настрій. Той, хто любить фіолетовий – людина незвичайна. Вона прагне до свободи і незалежності, не обтяжує себе негативом, обожнює  інтелектуальне спілкування і має незвичайний інтелект. Фіолетовий колір часто подобається тим, хто сильно виділяються з одноманітності оточуючих. А чи бажаєш ти виділятись зразковим вихованням і жити у світі без скарг? Ми пропонуємо змінити своє життя на позитивне! В сфері популярної психології,  протестантські діячі відзначаються різноманітними ідеями. Наприклад, пастор Єдиної Церкви Христа із Коннектикут-Сіті на ім’я Уїлл Боуен запропонував своїм парафіянам просту ідею: не скаржитися. Ідея цілком американська за своєю суттю й базована на класичному «keep smile»: якщо старанно посміхатися, то не тільки людям буде приємніше, а й самому стане легше і краще. Добре зерно в його пропозиції, безумовно, є, і скористатися його пропозицією зовсім неважко. Після того як у липні 2006 року пастор Боуен виступив на шоу Опри Уїнфрі, популярність ідеї вельми зросла, виникла міжнародна асоціація «Світ без нарікань» (яка позиціонує себе як нерелігійна, недержавна і некомерційна) та об’єднання «Фіолетовий браслет», члени якого походять уже зі 106 держав нашої планети. Отже, про що йдеться і чому фіолетовий браслет? «Ми самі себе вбиваємо», – сказав пастор Боуен в одному з інтерв’ю 2007 року (після телешоу Опри у нього було чимало публічних виступів, а також вийшла книжка «Світ без нарікань»). Тобто не тільки наші слова залежать від наших думок, але й те, що і як ми говоримо, впливає на наші емоції та вчинки. Виявляється, ми всі дуже часто скаржимося, критикуємо, пліткуємо. Не вірите? Перевірте! Уїлл Боуен запропонував усім, хто хоче змінити своє життя на краще, надягти звичайний браслет фіолетового кольору і впродовж 21 дня жити без негативу, поганих вчинків, нарікань, образ, критики, пліток і незадоволення. Якщо за ці дні людина забувала про постанову і вимовляла «заборонені» слова, або робила погані вчинки чи проявляла агресію, то була зобов’язана перевісити браслет з однієї руки на іншу і розпочати відлік днів заново. Продовжувати доти, доки браслет не протримається на одній руці 21 день поспіль. Наслідок такого експерименту перевищив усі очікування. Люди, які включилися в програму, змінилися до невпізнаваності. Це не залишилося непоміченим, і їхні друзі своєю чергою включалися в програму. На сьогодні вона охопила вже близько 6 млн. осіб, за підрахунками на сайті асоціації «A Complaint Free World». Як це працює? По-перше, важливий сам настрій. Уже з моменту пробудження ви знаєте, що вам не можна говорити про негатив, а найкращий спосіб для цього – почати помічати позитив у собі, оточуючих та довколишньому світі. По-друге, зростає самоконтроль: над собою, своїми думками й тим, що ви говорите, а це важливо для будь-якої людини. Варто розпочати вчитися, і з часом це виходитиме дедалі більш усвідомлено. По-третє, за час експерименту ви дізнаєтеся багато нового про себе, своє мислення та свій спосіб життя. Тож, чекаємо 16 листопада, аби разом одягнути браслети і рухатися в напрямку позитиву!
IMG 20181113 004854 260

FB IMG 1542062651499