Київський планетарій - найстаріший та найбільший планетарій в Україні, який не має аналогів серед планетаріїв та сферичних кінотеатрів серед більшості країн світу. За розміром куполу він посідає друге місце в Європі з площею екрану 830 кв.м. Як можна не зазирнути і не насолодитися красою такого унікального місця? Учні 3-Б класу, разом зі своїм вчителем Ткаченко Т.М., вирішили скористатися такою можливістю і відвідали столичний оновлений планетарій. Діти дізнались про найбільше та найкраще диво природи - воду. Частиною екскурсійної програми був перегляд та спостереження за зоряним небом. Для школярів фантастика стала реальністю, а зоряне небо замилувало своєю красою, відкриваючі свої таємниці. Тож, всі повернулися дуже задоволені, адже отримали безліч приємних вражень та відчули купу неперевершених емоцій!