Вже четвертий рік поспіль українці святкують День захисника України 14 жовтня. Не забудьте привітати усіх своїх знайомих військових, чоловіків і жінок – вони заслуговують на найтепліші слова і найщирішу подяку за нашу безпеку.
   14 жовтня відзначають одразу три свята, тісно пов'язані між собою: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.
  Сьогодні День захисника вітчизни – можливо, колись ти або твої однокласники чи однокласниці стануть ними. Пам’ятайте, що не всі захисники України, і не всі захисники України – чоловіки.
   Захищають Україну зараз 250 тисяч військових, але і не тільки вони: це також тисячі цивільних людей, волонтерів, поліція, рятувальики та багато інших.
   У 1780 році другий американський президент Джон Адамс у листі до своєї жінки Ебігейл писав: «Я маю вивчати політику та війну, аби наші сини мали свободу вивчати математику та філософію, географію, природознавство, кораблебудування, новігацію, торгівлю та сільське гоподарство, аби дати своїм дітям право вивчати живопис, поезію, музику, архітектуру, скульптуру, гобелени та фарфор».
    Завдяки тому, що кілька сотень тисяч людей вивчали військову справу, ми з вами маємо можливість вивчати громадянську освіту.
  Сьогодні на вулиці, як побачиш військового – привітай його. Можеш сказати: «Зі святом!», можеш сказати:»Дякую!», можеш прикласти руку до серця – це знак подяки нашим військовим. З нагоди такого чудового  патріотичного свята радимо передивитись відео за посиланням:
FB IMG 1539524337328