Кожна людина хоча б раз у житті займалася благодійністю. Адже це - особливий стан душі та внутрішня потреба людини допомагати ближньому, до того ж, отримувати від цього задоволення. Ми виховуємо в дітях милосердя, тож благодійний осінній ярмарок, став традицією нашої школи. Кожного разу, ми допомагаємо тим, хто цього потребує. Колектив школи, батьки та учні залюбки долучаються до благодійності. Котрий рік поспіль, ярмарок відвідують друзі нашої школи депутат Київради Михайло Терентьєв і його помічник Андрій Горбуленко. Щиро їм вдячні за небайдужість! Ми з упевненістю руйнуємо твердження, що про свої добрі вчинки потрібно мовчати. Люди, які займаються благодійністю - дарують іншим людям надію на краще життя! Про це не треба мовчати, а навпаки - кричати щосили: "Я роблю хорошу справу, роби як я, роби краще за мене!". Ми до кожного ярмарку готуємось дуже ретельно. Сьогодні, наша дружня шкільна родина вирішила продемонструвати знання національної української кухні: страв, які готуються в різних регіонах і є їхньою візитівкою. На столах були справжні кулінарні шедеври і розмаїття страв, серед яких – легендарні деруни, прославлені галушки, вареники, сало, рулька, оселедці, печені, пиріжки, пампушки, крученики, млинці, пироги, сирники, узвар та багато чого іншого. Ми переконалися, що в українській кухні знайшли відображення не лише історичний розвиток народу, а й природно-географічні умови різних регіонів і їх культурно-побутові традиції. 
  Святкова та доброзичлива атмосфера ярмарку надовго залишить теплі спогади та приємний після смак, адже всі робили потрібну і важливу справу! Зібрані кошти, перераховано двом адресатам на лікування.
    Висловлюємо подяку батькам, дітям, вчителям за активність і небайдужість! Ми вдячні Вам за підтримку та чуйні серця! Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості та всіляких земних благ!
О.М. Валуйська
FB IMG 1539379719372
 

FB IMG 1539379739772

FB IMG 1539382969667

FB IMG 1539382999345