Напередодні свят, Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня святої Покрови Пречистої Богородиці, які відзначатимуться у неділю, учні 2-Б класу побували на екскурсії в козацькому селищі «Мамаєва Слобода». Під час екскурсії діти оглянули навколишню територію, дізнались про козацькі звичаї, відвідали козацьку церкву Покрова Пресвятої Богородиці та Наддніпрянські оселі козацької доби. Несподіванкою для учнів стали свійські тварини, які гуляли на території урочища та можливість погойдатися на величезній гойдалці. Також, учнів частували козацькою кашою та пирогами, а після  на дітей чекало дивовижне кінне шоу, віртуозні наїздники виконували різноманітні трюки     верхи на коні з шаблями, палицями та батогом. Також, дорогою до школи діти співали козацькі пісні, тому ця поїздка залишила незабутні враження!

received 2105654303019938

received 626412177754430