Школа в житті кожної людини, в певний час, грає дуже важливу роль. Для учнів, вона є не тільки місцем, де вони отримують знання, а й джерелом спілкування. Для вчителів це робота, тому тут має бути комфортно і безпечно. Пожежна безпека в школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. В початковій школі, на відміну від середньоосвітньої, діти молодше, тож допомоги потребують більше. Маючи на увазі молодших школярів, потрібно пам'ятати, що, в силу віку, діти більш емоційні. В незвичній та небезпечній ситуації можуть почати панікувати, незважаючи на попередження. Замість того щоб залишити приміщення, дитина може спробувати сховатися у важкодоступному місці. Щоб уникнути подібного, або звести такі ситуації до мінімуму, для малюків проводять уроки пожежної безпеки, на яких розповідають, чого не можна робити і які існують правила. Пожежна безпека - це важливе питання і підходити до нього треба з усією відповідальністю, звертаючи увагу навіть на незначні речі, адже від цього в результаті може залежати життя.  
   Сьогодні, Добровільне пожежне товариство України — всеукраїнська громадська організація, провела в школі пожежно-технічний мінімум і продемонструвала фільм "Не залишайте дітей без нагляду дорослих". Викладач учбового комбінату ДПТУ Таратухін Вадим Анатолійович професійно провів пожежно-профілактичний захід і належним чином проінформував учнів, щодо вивчення та популяризації правил пожежної безпеки. Як вести себе, якщо пожежа все-таки сталася, хто такі пожежники, в чому полягає їх робота та як вони гасять вогонь. З цією метою, в актовій залі пройшла низка конкурсів та вікторин. Кожен учень отримав корисний багаж знань і приємний подарунок.
P.S.
Вогонь – друг, вогонь – ворог... Якою гранню він обернеться, залежить від людини! Коли свого часу Ейнштейна запитали, чи небезпечна атомна енергія для людства, він відповів:  "Не більше ніж коробка сірників, річ тільки в тому, до чиїх рук вона потрапить!"
О.М. Валуйська
IMG-2a5d7bba046e38eac0087cdb2e465037-V
 

IMG-4d911ea88d2044995e446709db226dc1-V

IMG-543d54b1669dd66e8af470e028c4e9db-V