Вчителі важливі! І це вже факт! Це те реальне почуття кожного вчителя в нашому українському сьогоденні.
    Кожен з нас творить своє чарівне майбутнє.
   Саме таку атмосферу відчували вчителі 47 школи. Їм випала велика честь бути запрошеними на церемонію CLOBAL TEACHER PRISE UKRAINE (фінальний етап нагородження TOP 10 вчителів України. Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін, вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства. Вона підкреслює важливість педагогів в Україні і той факт, що в усьому світі їхні зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.  Національну премію засновано в 2017 році громадською спілкою "Освіторія" після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.
   Переможець у цьому році отримав 250 000 гривен. Також він отримає рік безкоштовного навчання від "Освіторіі". До того ж, в березні наступного року переможець зможе відвідати Global Education & Skills Forum в Дубаї. Учасниками форуму будуть кращі вчителі світу і відомі люди, які займаються освітою. Всього на участь в конкурсі в цьому році подали 1206 заявок, 81% яких - з великих міст, а з сіл, селищ та містечок - 19%. Більшість номінованих жінки - 90%. Найкращим вчителем 2018 р. став Олександр Жук, який викладає інформатику в Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті "Джерело". Переможця оголосили 7 жовтня на церемонії в Києві. Наші вчителі побачили дійство на власні очі, переконалися в значущості премії та
особисто відчули магію Global Teacher Prize Ukraine. Гарна мотивація кожному з нас в наступному році бути переможцем!!!
IMG 20181008 204121 972

IMG 20181008 204121 951