Шановні батьки! Долучайтесь до ініціативи голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука,  який  ініціював збір гуманітарної допомоги мешканцям двох районів Чернігівської області – Ічнянського та Прилуцького, які постраждали від пожежі, що сталася вночі 9 жовтня на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба (Ічнянський район, Чернігівська область).
      Наразі триває евакуація населення з цих районів, тож закликаємо всіх небайдужих долучитися до збору гуманітарного вантажу та підтримати постраждалих необхідними продуктами харчування, водою, теплими речами та засобами гігієни.
   Також для здійснення ремонтно-відновлюваних робіт житлових будинків, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, потрібні будівельні матеріали: шифер, руберойд, деревина, скло, цвяхи, шурупи, цемент, профнастил, монтажна піна тощо.
       За інформацією прес-служби ДСНС України, станом на 9:00, евакуйовано близько 12 тис. осіб. Детальніше про події в Чернігівській області можна відслідкувати на офіційному сайті Міністерства оборони України за посиланням:http://www.mil.gov.ua
Пункт збору гуманітарної допомоги в Печерській райдержадміністрації за адресою: вул. М. Омельяновича-Павленка, 15.
         Контактний номер телефону:  (050) 918-89-07 Катерина Печерська
2018 10 10 200gym