Настала чарівна, улюблена осінь, вона розкішним золотом вкриває все навкруги і дарує нам таке щире тепло душі, віру в найкраще та шалене натхнення творити, любити і навчати. Пора, яка дарує нам дуже гарне свято - День вчителя…. день приємних думок та позитивного настрою. Тож, сьогодні, ми вітаємо наших найкращих вчителів, зичимо їм багато здоров’я, посмішок, креативних ідей, яскравих уроків і щоб наша 47 школа завжди сяяла великою зіркою на Печерську!
    Як завжди, ми любимо дивувати і підготували сюрприз. Вперше на сцені школи № 47 відбулося феєричне ШОУ – «ТАНЦІ З ЗІРКАМИ», точніше «З ВЧИТЕЛЯМИ»!!! Хоча кожен вчитель, хто ризикнув вийти на сцену – вже й так є зіркою і ми в цьому переконались!
  Місяць тому були відібрані найсміливіші вчителі, потім їм були підібрані пари з професіоналів. Щоденні тренування і неймовірні навантаження зробили свою справу та дали надзвичайний результат. Кожен проявив себе і розкрив свої творчі здібності.
  Вийшло яскраве, танцююче, палке та живе ШОУ! Ми отримали позитивні емоції, гарні враження та приємні несподіванки.
  Шалені пристрасті вирували на сцені: ми побачили чимало красивих танців, експресивність  пар, повне занурення в образи, неочікуваність і професійну техніку. Танцювальні пари продемонстрували акторську майстерність і артистизм. Сподіваємось, свято стало -  незабутнім! Приємно вразили ведучі свята - неперевершена Софія Сосінович  з 10 вишуканими образами та стильний Володимир Сосінович.
  Піднесений настрій подарувала нам Міланка Білоус, вона виконала веселу пісню під назвою «Топ, топ», гарним віршем привітав усіх Владомир Зоренко, чарівну пісню з назвою «Diamonds» виконала Ніно Басилая, не менш приємними музичними подарунками привітали вчителів Аріна Мотіна та Любомир Вірстюк.
У складі журі:
Світлана Миколаївна Нетецька - директор спеціалізованої школи № 47;
Горбунова Людмила Сергіївна – заступник директора з виховної роботи;
Бондар Олександр Аркадійович, учитель музики, художньої культури;
Бондаренко А.Л., керівник танцювального гуртка та засновник BD STUDIO.
  З нагоди Дня вчителя, журі вирішило не надавати місця учасникам, а нагородити їх, відповідно наступним номінаціям:
1. Найкраще технічне виконання – Янковська Х.І. та Олександр;
2. Найкраща акторська майстерність – Бурлак Л.М. та Нікіта;
3. Найкраще втілення образу – Сапожинська А.С. та Кирило;
4. За чудове почуття гумору представлене у танці – Петровицький С.М. і Тамара;
5. За сміливість та експресивність у танці – Кулешов І.А. та Марія.
  Зі святом наші дорогі, рідні вчителі! Бажаємо вам гарного настрою, натхнення, бадьорості, здоров’я та величезної любові. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує своїми досягненнями, а близькі люди дарують гармонію та щастя!