Вибір професії - дуже важлива справа! Весь майбутній шлях залежить від цього вибору, адже велику роль у житті відіграє робота. І це неймовірне щастя, якщо вона улюблена! Тож, до наших школярів завітали фахівці з профорієнтації. Експерти розповіли, як вибрати професію. 
    Школярі випускних класів роблять один з найважливіших кроків у своєму житті – обираючи майбутню спеціальність. Більшість підлітків можуть розраховувати на поради і підтримку батьків, але остаточний вибір доводиться здійснювати самостійно. Як правильно вибрати майбутню професію?  Фахівці радять звернути увагу на свої інтереси і об'єктивно оцінити можливості. Вибираючи спеціальність, майбутній абітурієнт повинен визначити свої здібності й особливості. 
   Чим більше захоплень у дитини, тим більше буде можливостей для вибору. Багато дітей захоплюються однією сферою, важливо спробувати більше. Другий аспект – потрібно звернути увагу на те, чим ви займаєтесь із задоволенням. Ці напрямки можна застосовувати в професійній діяльності. І останнє – потрібно звернути увагу, в якій сфері вам легше долати труднощі! Сподіваємось, ви зробите правильний вибір! Хай щастить!
О.М. Валуйська
20181002 145454 1024x576
 
 

20181002 143846 1024x576