Історія нашого 1-А почалась задовго до першого вересня, адже кожна дитина з нетерпінням чекала на зустріч з усім новим- вчителькою, однокласниками, які стануть друзями, класною кімнатою, партами, іграми, підручниками. Діти навіть влітку заходили до школи, щоб пройтись довгим, величним коридором до свого кабінету.
     Як це бути новим учнем?!)
1.Це коли твій ранок починається з чарівного килимка, де панує дружба, взаєморозуміння і лунає дитячий сміх. На ньому ми граємось, читаємо, малюємо, танцюємо і вчимось.
2. Це коли ти досліджуєш світ через математику, письмо і всі органи чуття.
3. Це коли кожен тиждень тематичний, а день ще тематичніший.
4. Це коли кожну п'ятницю новий проект, до якого ти йшов цілий тиждень.
5. Це коли ти отримуєш посвідчення учня НУШ, написавши свої перші прописи рукописної А.
6. Це коли твої батьки і вчитель завжди поряд.
   Ми провчились чотири нейморівні тижні, а тепер впевненою крокуємо в "Осінь"( 5-й тиждень навчання).
  І чому ж у заголовку черепашка?! Все легко. У нас є символ класу - черепашка. Ми ламаємо стереотипи і винайшли новий тип черепашки, яка з нами рухається швидко. І звісно - виховуємо відповідальність за братів наших менших. Кожного дня дітки годують наших класних улюбленців.
IMG 20181002 204251 835

IMG 20181002 204251 837