В нашій школі навчається безліч талантів і кожного разу їх стає все більше та більше. Зірковий простір немає меж! А, також, немає сфер, які б не опанували наші школярі. Тепер нам підкорилась ще одна галузь - акторська...
Довідка:
Нещодавно відбулася прем'єра другого сезону україномовного серіалу "Школа". У перших серіях нового сезону, з'явилася музична група, учасниками якої стали учні 10-Б класу. Глядачі познайомилися з новими героями, ролі яких виконують: фіналіст вокального проекту «Голос. Діти-3» - Андрій Бойко, учасниця «Голос. Діті-4» - Ніно Басилая, актори - Михайло Онопріенко і Михайло Мельничук.
За сюжетом нового сезону серіалу "Школа", новенькі учні створюють музичну групу «Faces», а першою піснею колективу, що вони виконають, стає трек «With you». Автором композиції є лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.
А тепер, повернемось до школи № 47 і поговоримо про одну з учениць, а саме, про Ніно Басілаю. Вона навчається в 9-Б класі, ми знаємо її, як відмінницю, співачку, музиканта... Та, днями, дізнаємось, що вона ще й акторка. Звичайно, ми не втримались і наш кореспондент поставив їй кілька запитань.
- Ніно, розкажи будь ласка, як ти потрапила на кастинг?
-На кастинг я потрапила зовсім несподівано, мені зателефонували і сказали, що я завтра повинна бути на кастингу серіалу "Школа2".
-Як проходив кастинг?
-Мені дали сценарій, який я потім розповіла.
-Чи були якісь запитання?
-У мене запитали, чи граю я на музичних інструментах?
-Що ти відповіла?
-Я сказала, що граю!
-На яких?
-На ударних і на фортепіано.
-Довго чекала результат?
-Мені передзвонили не відразу, приблизно через 2 тижні, і сказали, що я буду ударницею в музичній групі!
-Зраділа?
- Звичайно! Я шалено зраділа! Це мій перший подібний досвід, але до цього, я завжди займалася акторською майстерністю.
-Як звуть твою героїню?
-Її звуть Неллі.
-Як тобі колектив на знімальному майданчику?
-Колектив дуже чудовий і дружній. Ми всі відразу порозумілися і теперь товаришуємо.
-Як проходять зйомки?
-Знімаємо ми завжди по різному. Іноді, з самого раннього ранку до пізнього вечора, іноді, з ранку до обіду.
-Важко?
-Важко, але це завжди приємна втома!
-Дякую, Ніно.
Вітаємо тебе з дебютом! Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії та приємних вражень від нових здобутків!
IMG 20180926 180522 281

IMG 20180928 014417 682