У житті кожної людини вчитель, школа відіграють важливу, якщо не головну, роль у становленні особистості, як грамотного і освіченого громадянина своєї країни. Тож, щиро хочеться поздоровити всіх зі святом Першого дзвоника – Днем знань! Серед різних свят не має більш значнішого, бо не має професії, яку б поважали більше ніж професію вчителя, вихователя, педагога. Це спільне свято всіх, хто провів за шкільною партою щасливі роки дитинства та юності, роки у цікавій та захоплюючій країні знань.
     День знань завжди особливий день. Для наших дорогих першокласників відкрився незвіданий, цікавий, проте не легкий шлях до пізнання нового. Особливо, хочеться привітати наших першокласників, їх у цьому році в нашій школі сіли за парти 93 учня. Тримаючись за батьківські руки, вони вперше розпочали подорож країною чисел та букв. На сьогодні, доопрацьовано і оновлено програму початкової школи. Дуже важливо, щоб діти отримали освіту, яка стане грунтовною, щоб далі вони могли успішно продовжувати своє навчання, щоб не втрачали здоров'я, інтерес і запал до пошуку нового і до навчання.
    У нас зростають чудові діти – активні, творчі, готові долати будь-які труднощі й вибудовувати нове краще майбуття. Вони демонструють не лише готовність і бажання гарно вчитися, але й широкий кругозір, активну громадську позицію, уміння приймати зважені рішення. Тому окрему вдячність висловлюємо шановним вчителям і викладачам за їхню щоденну самовіддану роботу, розуміння, турботу, мудрість і терпіння! Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення! Бажаємо всім вдало розпочати новий навчальний рік! Школярам щиро зичимо сміливості і впевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захоплюючих відкриттів і нових перемог в навчальному році!