Стартує Нова Українська школа. В кожній школі – нові ідеї, новий , сповнений легкої енергії рух і турботливий погляд керівників шкіл на найменших діток, які навчатимуться за новим зразком. Адже НУШ – це школа позитиву, до якої з бажанням ходитимуть діти. На заняттях вчитимуть критично мислити, сміливо висловлювати власну думку, водночас обирати собі друга і вчитись самому бути справжнім другом, розвивати спільні інтереси, творити, бути креативним і відповідальним громадянином, бо тут пануватиме атмосфера повної злагоди і взаєморозуміння.

У спеціалізованій школі 47 ім. А. С. Макаренка пройшло методичне обєднання вчителів початкових класів. Заступник директора з навчально – виховної роботи Тетяна Ткаченко та голова методичного об’єднання  Ірина Гончарова, як досвідчені наставники, впевнилися в готовності молодих педагогів прийняти першачків і повести їх по новому курсу.

Вчителі Ірина Казимирів, Ірина Хмельницька дали поради та рекомендації юним педагогам. Натомість, молоді вчителі Христина Янковська, Аліна Левонюк, Анна Радоха, Інна Дзюба, Стефанія Денис продемонстрували види занять, якими користуватимуться під час навчання першокласників. Це були  зустрічі і знайомство з новими друзями – ранкове коло, види роботи з розвитку зв’язного мовлення .  Педагоги продемонстрували цікаві види робіт , які застосовуватимуть в новій школі. І , дивлячись на їх усміхнені обличчя, мимоволі хочеться усміхнутись і побажати легкого і продуктивного руху новим курсом .

Адміністрація школи взяла на себе  всю відповідальність за найкращі умови для школярів. У цьому заключатиметься  комфорт  навчання в цілому, відпочинку, харчування. Основу цього становитиме велика любов до освітньої справи, до кожної дитини та її батьків, до кожного вчителя, до Батьківщини. Ім’я такого очільника Світлана Нетецька, яка керує школою не один рік і є талановитим педагогом, мудрим керівником, Людиною з великої букви, добрим наставником і тендітною Жінкою, яка владно сіє розумне, добре, вічне...

Рідна школа 47-ма, ти щоранку чекаєш нас

І дзвінок твій малиновий всіх до уроку кличе в клас.

47-ма школа – країна дитинства, 47-ма школа – перший наш урок,

Перша вчителька і перша книжка відкриває шлях до зірок!

Вчитель методист СШ № 47 Галина Романенко

IMG-6fef82e8e1f14f056a579eed7086bb52-V