Давно вже не таємниця, що кожен навчальний рік починається з педагогічної наради.
      Цього року ми вирішили провести її не стандартно,  не традиційно, як завжди (в конференц-залі), а в неформальній обстановці - на шкільному подвір’ї і по європейські.
    "Як це?" Спитаєте ви. А ось так! Дивіться фото... Ми йдемо в нову українську школу. Тож, креативність, нововведення і позитив - наші друзі!
   Нова українська школа – це школа, до якої дитина хоче йти із задоволенням!
     Головна мета реформи Міністерства освіти і науки – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
     НУШ – це школа, до якої з радістю ходять учні. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
    Досвід треба не тільки отримати – досвід треба поширювати. Розвиватись у різних напрямках. Тож, вчителі нашої школи відвідують різноманітні семінари, тренінги, проходять курси підвищення кваліфікації та постійно самовдосконалюються, щоб у Ваших дітей  були круті вчителі та вчительки!
     В навчальному процесі ми зрозуміємо повною мірою, наскільки професія педагога впливає на розвиток, а часом навіть долю кожної дитини.
  Робота нової української школи це, перш за все, титанічна робота її колективу, це злагоджена робота і взаємодія всіх педагогів в цілому.  Це якісний і корисний контент, вміння подати матеріал, зацікавити учнів, нові думки і сучасні ідеї, нестандартне мислення.  Тут розкриваються здібності організаторської команди, змістовне спілкування, нові друзі та знайомства.
    Ми не приготували шаблонів готових уроків чи презентацій, але змогли здобути дещо значно цінніше: досвід і знання, а ще натхнення, якого вистачить на весь прийдешній рік!
   Пропонуємо і Вам зробити свій внесок у вирішення проблем національної освіти.