Вся печерська родина зібралася в дружньому колі.  Проводити зустрічі, не конференції, а затишні зустрічі в неформальній обстановці –  стало традицією.  До речі, це завжди цікаво і весело. Адже слово «конференція» - вже не модно. А ми крокуємо в ногу з часом, полюбляємо нововведення і намагаємось наблизитись до Європи.
     Реформування української школи триває і актуальним стає питання «Як реалізувати Концепцію Нової української школи?»  та  «Хто буде її реалізовувати?».
     Освіта – дуже складна система, а час в період реформ – не легкий.  «Де ж взяти нове і що робити зі старим?» Саме це і стало предметом обговорення на нашій  зустрічі за темою: «Заклад дружній до дитини: концептуальні засади та кроки реалізації».  Мета нашої (не) конференції – створення генерації нового вчительства, яке б не засиджувалося на старих стереотипах, а виводило нову цікаву модель навчання, креативну подачу матеріалу без страху експериментувати і втілювати свої ідеї в життя.
   Під час конференції, з вітальним словом виступив перший заступник  голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Миколайович Загуменний.
   Освітянська спільнота розкрила безліч важливих  тем і вирішила велику кількість першочергових питань:
-  «Ризики і виклики реформи школи»
- «Основні аспекти психологічного супроводу навчально- виховного процесу в умовах нової української школи»
- «Портрет  сучасного учителя – учителя готового до змін»
- «Коло спілкування по новому».
    Про підготовку до старту Нової української школи у Печерському районі розповіла начальник управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Копил Тетяна Василівна.
    Голова Печерської районної організації профспілки працівників освіти і науки Олександра Іванівна Баклан у своєму виступі наголосила на «Партнерстві в освіті».
   Конференція відбулася в дружній, теплій атмосфері: з переривами на солодощі та каву,  з привітаннями гостей та врученням квітів.
За теплий прийом та безліч позитивних вражень висловлюємо щиросердечну подяку директору нашого навчального закладу – Нетецькій Світлані Миколаївні!
   Відповідальне вчительство здатне розпочати реформи знизу –  кожен і кожна на своєму місці: у своїй школі, у своєму районі.
Змінивши освіту на краще, ми змінимо майбутнє нашої країни!

FB IMG 1535580019598