Закінчення школи - одна з найбільш очікуваних і хвилюючих подій в житті кожної людини, а випускний бал можна сміливо назвати одним з найважливіших святПрощання з рідною школою, затишними класними кімнатами, шкільними святами, лінійками, гомінкими коридорами, щирими друзями, мудрими наставниками - вчителями, люблячими батьками та рідною домівкою. Ця, дуже особлива мить, пов'язана із закінченням навчального закладу, є фінальним акордом дитинства іперехід в інший, абсолютно новий етап, який означає вступ у доросле життя. Випускний бал, немов відкриває перед випускниками двері в їх майбутнє. Яскрава і феєрична подія, яка викликає тремтіння у всіх, без винятку, серцях, повинна  запам’ятатись на довго!
      Багато хто з нас мріяв хоча б раз пройтися по червоній доріжці під спалахи величезної кількості фотоапаратів, виблискуючи прекрасним вбранням від відомого кутюр`є, вітаючи шанувальників і викрикуючи їм побажання, а також посилаючи повітряні поцілунки. Але, як виявилося, немає в цьому світі нічого неможливого… Тому сценарій випускного вечора в нашій школі, ми вирішили зробити саме у стилі церемонії нагородження «Оскар».
  Всім відомо настільки почесно отримувати цю премію. А нагороджувались  не зірки  Голлівуду, а найчарівніші, найкрасивіші, найрозумніші - головні герої святкового дійства – Випускники 2018року!
  Вони пройшлися «червоною доріжкою» і отримали свій головний Оскар, до якого йшли довгі 11 років – атестат про закінчення школи! Кращі випускники були нагороджені золотими та срібними медалями, а також почесними грамотами. Подяками були відзначені батьки та вчителі.
  У створенні прекрасного фільму про шкільні роки було задіяно багато людей, це і самі учні, і вчителі, і батьки – всі вони стали переможцями в різних номінаціях. А спеціалізована школа № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов ім А. С. Макаренка, перемогла в найголовнішій номінації «Краща кінокомпанія» і нагороджена Оскаром від випускників!
  Пролунала урочиста промова від директора школи Світлани Миколаївни Нетецької. З напутнім словом виступили класні керівники, зі словами подяки звернулись батьки та, звичайно, випускники.
 Одинадцятикласники можливо, з радістю, а, можливо, із сумом згадають шкільні роки , розуміючи, що вони вже ніколи до них не повернуться. Але ці роки подарували їм багато знань та незабутніх моментів.
  Хвилюючим цей день був не лише у випускників. Не менш шалено билось серце у їхніх батьків, бо вони згадали себе такими ж юними у свій випускний. А тепер красуня-донька на високих підборах, у чарівній сукні або серйозний син, вищий за тата, у діловому костюмі, урочисто виходять на сцену, отримати свій перший учбовий документ - атестат про середню освіту.
  Кожного присутнього в залі переповнювало почуття гідності й радості, смутку та тривоги. Ще зовсім недавно батьки  тримали на руках немовлят, а тепер їхні пташенята вилітають з батьківського гнізда і вирушають у невідоме доросле життя.
  Саме на балу випускниці постають в абсолютно нових образах - вже не «дівчатка зі шкільної лави», а юні леді, пані, квіточки…
 Кожна  дівчина мала можливість проявити свою індивідуальність, підкреслити  витонченість, жіночність і легкість юності. Приємно вразив своєю розкішшю і водночас тендітністю образ ведучої,  лук якої створював враження казкової принцеси. Загалом всі дівчата й хлопці виглядали ефектно. В образах поєднувались  нотки ніжності і стриманості, оригінальності й вишуканості. Вибір кожного з випускників був дійсно різноманітний і дуже цікавий. Не менш цікавою була розважальна частина незабутнього балу.  Прозвучали і музичні подарунки, і прощальний вальс, який охоплював душу щемливо-ніжним почуттям, і вірші, які переповнювали серце любов’ю.
 Випускний бал! Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, смутку і печалі, нестримної радості і шаленого щастя.
  Сподіваємось, бал випускників для вас став, справді, незабутнім!
Попереду – незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка в шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці. Знайти себе, вирости, бути завжди людиною – що є в світі святішого й дорожчого!? Залишаючи позаду шкільні роки – найбільш безтурботну та щасливу пору, невичерпних мрій та сміливих планів, кожен з вас обере свій шлях у безмежних просторах  дорослого життя.
Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками!
SSV 8127

SSV 7851