Святковий день перегорнув ще одну річну сторінку шкільного літопису. Позаду лишився навчальний рік, довгоочікуваний останній дзвоник сповістив про його завершення. Він приніс багато нових знань, нових перемог і досягнень. Звичайно, подолати труднощі було нелегко, проте, всі були дуже наполегливі й перемогли! Для багатьох дітей нашої шкільної родини дзвоник був черговим, а для старшокласників - особливо важливим, бо пролунав хвилюючим акордом в останнє. Він покликав випускників у доросле життя, сказавши «до побачення» «шкільним рокам» - самій світлій, радісній і щасливій порі безтурботного юнацтва.
  Останній дзвоник зовсім не означає, що більше не доведеться брати участь у шкільних заходах. Випускники дорослішають, у них з’являється свої родини, тож  буде чудова нагода розповісти про цю подію своїм дітям. А головне, ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику - скільки душа забажає, адже ми всі колись повертаємося на поріг рідної школи. Останній дзвоник один з найприємніших і незабутніх спогадів у житті.
 В таку урочисту подію, сердечно привітала всіх зі святом директор Спеціалізованої школи № 47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов Світлана Миколаївна Нетецька. З напутним словом вона звернулась до випускників, а також висловила щиру вдячність тим, хто творить нашу сучасну школу: педагогам, учням, батькам і технічному персоналу. З вітальною промовою до одинадцятикласників виступили батьки, класні керівники та першокласники. На свято завітало багато гостей з різноманітними щирими побажаннями. Традиційно подарувала нам свою пісню Софія Лозіна, справжньою милістю став танець від учнів молодшої школи, несподіванкою був запальний танець  від «Bondarenko Dance School»  у виконанні одинадцятого класу, а на завершення приємно вразив «шкільний вальс» від ансамблю бального танцю «Галатея».
Бажаємо всім гарного настрою, яскравого сонечка, веселих розваг, вдалого  літа та безтурботного відпочинку! Впевнено крокуйте до обраної мрії, вірте в завтрашній день, наполегливо досягайте поставлених цілей, сміливо та легко йдіть по життю!
FB IMG 1527922203398

FB IMG 1527922182060