Насичений яскравими костюмами, піснями та театралізованими виставами в Печерському районі відбувся  фестиваль-конкурс дитячих театральних колективів «Кришталевий каштан-2018-на Печерську».
Ми з радістю прийняли участь і діти нашої школи продемонстрували свій неперевершений талант на сцені, показали справжній професіоналізм у виставі «За двома зайцями». 
 «Персона з шиком» і «рекордсмен в любовних справах» Голохвостий опиняється загнаним у глухий кут кредитором Йоською. «Женюсь! – вирішує «натуральний джентльмен», аби «поправити своїх ділов» і зазіхає на гроші Проніного сімейства, які Сірки віддають на посаг за єдину дочку. Проня щойно повернулася с «пенсіону», в якому цілісінький місяць вивчала «делікатні хранцюзькі маньори». Начитавшись любовних романів, мріє вийти заміж за того, хто «понімає толк в обхожденії», тому наміри «благородного кавалера» сприймає за чисту монету. В той же час «завидний» жених не може відвести погляду від скромниці Галі, що не до вподоби Галиній мамі Секлеті. «Настоящій хрант» вимушений піти ва-банк і посвататись двічі, у сподіванні отримати одночасну велику любов, великі гроші і жаданий комфорт…
   Ми запропонували свіже бачення знайомої історії про те, що кожен на цім світі мріє відшукати своє щастя.
    Довго та з нетерпінням чекали, хвилювались, нервували… 
    Нарешті, результат – «Гран-Прі»!!!
   Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві Державної адміністрації нагороджує театральний колектив Спеціалізованої школи № 47 ім. А.С. Макаренка, керівника Безвиненко Галину Вікторівну «Гран-прі» у районному фестивалі театральних колективів закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів Печерського району «Кришталевий каштан-2018-на Печерську» за виставу « За двома зайцями», також нагороджується за краще виконання жіночої ролі Петрова Дар’я за роль Проні, Сосінович Софія за роль Секлити Пилипівни Лимарихи,  Ревічева Ангеліна за роль Химки; за краще виконання чоловічої ролі Бринько Марк  за роль Прокопа Свиридовича Сірка , Березкін Філіп за роль Голохвостого Свирида Петровича, Куліш Андрій за роль Йоськи-кредитора, Сосінович Володимир за роль Смика, Мартіросян  Гор за роль Пляшки – у виставі « За двома зайцями». 
Вітаємо!!! «Гран-Прі» - має для команди додаткове особливе значення, оскільки дає стимул…Це визначна подія для всіх, кого приваблює висока майстерність постановок, бездоганність акторської гри та різноманітність репертуару. Наш талановитий і дружній колектив з незмінним успіхом продовжує традиції, репрезентуючи кращі зразки музичної та драматургічної класики.
  Цінуємо вашу невтомну діяльність і наполегливий творчий пошук. Зичимо творчому складу  міцного здоров'я, сил, наснаги та зростання чисельності палких шанувальників!!!
О.М. Валуйська
FB IMG 1527919792013
 

FB IMG 1527919731853

FB IMG 1527919813001

FB IMG 1527919778814

FB IMG 1527919708437