Є багато веселих і корисних занять, яким дитина може присвятити свій позаурочний час. Якщо ваш малюк полюбляє музику  - вам варто знати про переваги гри на музичних інструментах.
 Самодисципліна, терпіння, чутливість, координація, здатність запам'ятовувати і концентрувати увагу - всі ці якості розвиває музичне виховання. А ще легко дається математика в школі, набувається багато корисних навичок (таких як посидючість і наполегливість), а загалом дитина більш тонко починає відчувати світ. Першим інструментом для дитячого навчання музиці може стати саме фортепіано. Жоден інший інструмент не може зрівнятися з ним широтою реалізації музичних ідей, мелодією, ритмом і почуттям гармонії.
   Виявляється, звуки, навіть нетривалі, можуть створити настрій на цілий день. Одні з найприємніших для людського вуха звуки - це звуки піаніно. Вони забезпечують джерелом радості та задоволення на довготривалий час. Музичні здібності є у всіх, але їх потрібно розвивати. Професійні якості піаніста складаються з його технічних навичок, виразності виконання і здатності створювати власні інтерпретації виконуваних творів.
  Над своїми професійними здібностями активно працює учень 2-А класу Мітрофанов Максим. Він вже є володарем І місця в Міжнародному музичному конкурсі «Ямаха запрошує», Всеукраїнського мистецького фестивалю «Мистецька палітра Києва», «На крилах весни», має Гран-прі у Міжнародному  музичному конкурсі-фестивалі для дітей та молоді «Зоряні мости», отримав звання дипломанта на VІ Міжнародному фестивалі Каштановий рояль. Дуже полюбляє музику, займається з 6 років і мріє досягти найвищих висот на музичному терені. Бажаємо нашому другому Моцарту віртуозних виступів, бурхливих овацій та здійснення заповітної мрії!