Дитяча художня гімнастика - дуже красивий і дуже популярний вид спорту, багато батьків дівчаток віддають йому перевагу. І не дивно, адже купальники для художньої гімнастики - такі красиві і блискучі, музика в художній гімнастиці - прекрасна і урочиста, гімнастки - легкі, витончені і гнучкі. Кому ж не хочеться, щоб його дівчинка стала такою ж?
Художня гімнастика - гармонійне поєднання мистецтва і спорту. Вона робить навколишній світ м'якше, тепліше, ласкавіше. Художня гімнастика це не тільки спритність, сила і витривалість. Завдяки успадкованої від балету зв'язку з музикою і хореографією, вона вимагає від спортсменок почуття ритму і музичності, виробляє тонку координацію і виразність рухів, сприяє естетичному вихованню гімнасток.
  Гімнастика, один з небагатьох видів спорту, який дозволяє наочно і доступно показати системні можливості її використання для багатьох верств населення і, звичайно, для дітей. Закладені в дитинстві навички тренування, а основа для них -виконання елементів гімнастики, завжди знадобляться в житті. Виконання спеціальних вправ з елементами художньої гімнастики допоможуть дитині відчувати себе впевненим, гармонійним, розширять можливості сприйняття і інтелектуального розвитку.
  Учениця 2-А класу Антіпова Олександра, не зважаючи на свій вік, давно зробила вибір і вже не уявляє своє  життя без художньої гімнастики. А головне, що вона не зупиняється на досягнутому! "Зірочка Таврії" 1 місце за вправи зі скакалкою. Вітаємо юну переможницю граціозного спорту і бажаємо нових звершень!