Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри. Гра проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України. Проводиться на загальнонаціональному рівні з 2012 року, особливо після 2015 року, коли вона була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016—2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580. Цого року наша школа приймала активну участь у змаганнях "Сокіл" ("Джура") і школярі показали гарний результат! Юні джури змагалися у різних конкурсах і продемонстрували добру підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння.
  Зберігаючи славні традиції своїх предків, ви робите шляхетну справу - гартуючи дух і тіло, творите сильне незламне покоління захисників України.
  Учасники гри «Сокіл» («Джура») власним прикладом надихають юних українців, та й дорослих громадян, долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватися і розвиватися фізично.
  Пишаємося, вітаємо та бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, незламної волі та нових звершень!