В нашій школі навчається дуже багато талановитих і обдарованих дітей. Перераховувати всі сфери не вистачить місця. Хочеться розповісти про учня з 3-Б класу, який займається академічним співом. Це Верстюк Любомир, він лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Приймав участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі «Grand Autumn Music Fest», який проходив у Києві, де отримав І премію у номінації Вокал (академічний). У конкурсі приймали участь конкурсанти з різних країн світу. Любомир є володарем багаточисельних нагород, грамот та сертифікатів, є лауреатом
  І премії Всеукраїнського конкурсу вокального мистецтва «Пісенна скарбничка», а нещодавно на Всеукраїнському конкурсі  «Класичний меридіан-2018» він також посів І місце. Коли у Любомира запитали: «Любомир, як ти все встигаєш?!» Він відповів: «Запитайте про це мою маму…»
   Бажаємо нашому соловейку насолоджуватися оплесками, мріяти, творити, отримувати задоволення та  позитивні емоції від улюбленої справи. Хай муза завжди дарує натхнення, щоб ми почули нові, прекрасні пісні у виконанні справжнього академічного співака.

Довідка:
  Академічні співаки співають в опері, в академічному хорі, капелі, з симфонічним оркестром, а так само в жанрі камерної вокальної музики. Академічний вокал відрізняється від естрадного, джазового та рок вокалу своєю строго класичною позицією. Академічний вокал не припускає співу в мікрофон, а також іншої підсилювальної апаратури. Вокаліст завдяки повному контролю над своїм голосом здатний озвучувати зал, не зливаючись і не вступаючи в протиборство з оркестром.
  Грамотного академічного вокаліста відрізняє вміння співати в широкому голосовому діапазоні і здатність якісно відтворювати складний в музично-технічному сенсі матеріал. При цьому не припустимі найменші зайві призвуки: тремоляція, сипи, хрипи і інші дефекти звучання. Академічний вокал - прагнення до ідеальної співочої манері: співак досягає об'ємного чистого звучання голосу.
  Музикант, який працює в класичній техніці, володіє найширшою палітрою засобів музичної, вокальної, артистичної виразності. Співак здатний відтворювати і найбільш тонкі і прозорі тони, і видавати яскраві експресивні композиції. При цьому незалежно від гами почуттів, що вкладається в пісню, вона виходить гармонійної, прекрасною і естетично досконалою.